Kertenkele Yakalanmak Üzere!

admin

Haberler

29 Nisan 2016

Kertenkele Yakalanmak Üzere!

Yapım Atölyesi tarafından yapımcılığı üstlenen Kertenkele dizisinin senaryosu Savaş Korkmaz ve Hakan Kandal gibi tecrübeli isimler tarafından kaleme alınıyor. Başrollerinde Timur Acar, Erdinç Gülener ve Sinan Çalışkanoğlu’nun yer aldığı dizinin son bölüm fragmanı izleyenleri yine ekranlara kilitlemeyi başardı.

Kertenkele’nin yeni bölümünde Kara Kemal, Melis’i ararken hiç ummadığı eski bir tanıdığı ile karşılaşır. Hicabi ise artık sevgilisi olduğundan şüphelendiği Gizem’i aralıksız bir şekilde takip etmeye başlamıştır. Hicabi tarafından takip edildiği anlayan Gizem, bu durum karşısında ister istemez mutlu olmaya başlar.

Sokrat ise Akıncı’nın Hicabi olduğundan artık emin olmak üzeredir. Sürekli Kertenkele’yi yakalamak için planlar yapan Sokrat, Kertenkele’yi yakalamaya fazla yaklaşmıştır. Ancak hiç ummadığı ve hesapta olmayan kişilerin aniden karşısına çıkması bütün planların alt üst olmasına yol açar.

Kertenkele ve Zehra’nın Sokrat’ın mekanına gitmek üzere yola çıkması Melis’i düşündürmeye başlar. Kadir’den saklanmak için türlü yöntemler geliştiren Melis artık kaçacak yeri olmadığını anlamıştır. Fakat Melis’in hiçbir şekilde Kadir’e teslim olmak gibi bir niyeti yoktur.

Sokrat tarafından gece yarısı yapılan büyük bir baskın ile Kertenkele malikane içerisinde sıkışmıştır. Sokrat’ın büyük tuzağı Akıncı ve Gizem’in ölüm ile burun buruna gelmesine yol açar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz