Kertenkele Yeni Bölümünde Neler Yaşanacak?

Kertenkele Yeni Bölümünde Neler Yaşanacak?

Yapımcılığını Yapım Atölyesi’nin üstlendiği Kertenkele dizisinin başrollerinde Timur Acar, Sera Tokdemir, Sinan Çalışkanoğlu ve Erdinç Gülener üstleniyor. 2 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 59. yeni bölümde neler yaşanacağı ise yayınlanan fragman ile birlikte ortaya çıktı.

Uçuruma doğru sürüklenen otobüsün içerisindeki herkes yeni bölümde yaşanacak olan büyük bir mucize sayesinde kurtulacak. Kertenkele’nin tüm olan bitenlere rağmen Sokrat’a karşı dimdik durması herkesi şaşırtmaya başlar. Zehra’nın Bahar ile arasındaki kıskançlık krizleri de artık en üst noktaya ulaşmıştır. Zehra, Bahar’ın Kertenkele ile yakınlaşmak istediğini düşünmektedir.

Gizem’in Hicabi’ye aşkını itiraf etmek istemesi onun hayal ettiği kadar kolay olmayacaktır. Zorlu birkaç denemeden sonra Hicabi’ye olan büyük aşkını ilan eden Gizem soru işaretleri ile dolu günler yaşamaya başlayacaktır. Kara Kemal ile birlikte dövüş maçlarının koçluğunu üstlenmek isteyen Melis, antrenmanlar esnasında Kemal’i zorlamaya başlar.

Melis’in Kara Kemal ile birlikte fazla samimi olduğunu fark eden Tülin artık bu durumdan dolayı çevresindeki herkese büyük bir şüphe ile yaklaşmaya başlamıştır. Kertenkele’yi hapishanelere düşürecek büyük tuzak ise Sokrat tarafından planlanmaya devam etmektedir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz