Seksenler 187. Bölümünde Evlilik mi Var?

admin

TRT 1

1 Nisan 2016

Seksenler 187. Bölümünde Evlilik mi Var?

Samimiyet bağı yüksek olan Seksenler dizisinde bu hafta bomba gibi bir bölüm karşımıza çıkacak. Rasim Öztekin, Serhat Kılıç ve Şoray Uzun gibi ünlü isimlerin başrollerde yer aldığı Seksenler dizisi yine eğlenceli bir şekilde izlenecek. İşte karşınızda Seksenler dizisinin 187. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları.

Kına gecesinde duygusal anlar yaşamaya başlayan Nazlı ile Ergun’un evlenmesine az bir zaman kalmıştır. Ergun, Nazlı’dan habersiz bir şekilde birlikte yaşayacakları evi bile tutmuştur ve nikah hazırlıklarının büyük bir kısmı artık tamamlanmıştır. Ergun ve Nazlı arasındaki evlilik heyecanı, Ergun’un daha fazla para harcamamasını isteyen dayısı olan Selçuk tarafından azalmaya başlar.

İkiliye zor anlar yaşatmaya başlayan Selçuk, Ergun’un Nazlı ve ailesinden de destek alması gerektiğini söyler. Ergun’un Fehmi için hediye ararken yaşadığı zorluklar ise izleyen herkesi güldürecektir. Nazlı’nın tek eksiği olan gelinliğini ise Emel dikmek için Nazlı’ya söz vermiştir. Fakat titizlikle dikilen gelinliğe son anlarda vişne lekesi bulaşır. Komiser Rıza ve Emel Nazlı’nın gelinliğindeki lekeyi çıkartmak istemelerine rağmen bir türlü başarılı olamazlar.

Nazlı için düzenlenen kına gecesine bütün mahalle davet edilmiştir. Nazlı tüm sevdiklerini bu gecede görünce duygusal anlar yaşamaya başlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz