Kim Aşk Acısı Çekiyor Soruları Boşa Çıktı: Hadise Kaan Yıldırım’a “Bay Bay” Dedikten Sonra Yüzü Gülmeye Başladı

Aleyna

Haberler

24 Haziran 2021

Kim Aşk Acısı Çekiyor Soruları Boşa Çıktı: Hadise Kaan Yıldırım’a “Bay Bay” Dedikten Sonra Yüzü Gülmeye Başladı

Geçtiğimiz günlerde ayrılık haberleri ile gündeme gelen Kaan Yıldırım ve Hadise ikilisinde son durum nedir diye merak edenler ikiye ayrıldılar. Hadise mi Kaan Yıldırım’ı daha çabuk unuttu yoksa Kaan Yıldırımlar mı Hadiseyi? İşte ikilinin ayrıldıktan sonra ayakta kalma yöntemleri!

Sonları Değişmedi

Bir süredir sosyal medyada “Ayrıldılar mı, birleştiler mi, yine mi tartıştılar?” gibi sorularla sık sık gündeme gelen Kaan Yıldırım ve Hadise ikilisinin akıbeti sonunda net bir şekilde ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde Hadise’nin “Bu hikayeyi en başa sarsak sonumuz değişir mi?” şeklindeki ayrılık kuşkularını üzerine çeken paylaşımın hemen ardından da ayrıldıkları ortaya çıkmıştı.

İnanmayanlar da Çıktı

Sosyal medyada ayrıldılar, ayrılmadılar tartışmaları bir şekilde Hadise’nin albüm çalışmasına denk gelince bu hikayeden şüphelenenler bile olmuştu. Bu konudaki şüphesini de bir story ile yayınlayan Demet Akalın bunun bir albüm projesi olduğunu ima etmişti. Ancak Hadise bu paylaşımı yaptıktan sonra tek takip ettiği kişi olan Kaan Yıldırım’ı takipten çıkarmış ve hatta birlikte tüm fotoğraflarını sosyal medyasından silmişti. Öyle görünüyor ki, neredeyse iki yıldır devam eden ve nikah masasına oturmayı planladıkları bu ilişki gerçekten bitti galiba.

Alıp Başını Ege’ye Gitti

Ayrılık kararının ardından Kaan Yıldırım Hadise ile ilgili çıkan iddialara karşı “3. bir şahısla ilişkim hakkında muhatap olmam söz konusu olamaz. Dostça ayrıldık” şeklinde bir açıklama yaptı. Ardından arkadaşları Demet Evgar, Levent Babataş, Gülcan Aslan ve Uraz Kaygılaroğlu ile birlikte tatile çıkmaya karar verdi. Bugün de sosyal medya hesabından tek başına günbatımı izlerken gördük kendisini. Oldukça romantik bir günbatımında yakışıklı oyuncunun tek başına olması Hadise’yi özleyip hüzünlü bir an geçirip geçirmediği sorusunu akıllara getiriyor.

Peki Ya Hadise?

Hadise’ninse keyfi gayet yerinde görünüyor açıkçası. Kendisini işe güce vermiş, albümüne odaklanmış ve “Geliyor gelmekte olan” demeye devam ediyor güzel şarkıcı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz