Tatil Kankalara Yaramadı! Masumlar Apartmanı Oyuncuları Merve Dizdar ve Ezgi Mola’yı Birbirine Düşürdü

Aleyna

Haberler

24 Haziran 2021

Tatil Kankalara Yaramadı! Masumlar Apartmanı Oyuncuları Merve Dizdar ve Ezgi Mola’yı Birbirine Düşürdü

Bu sezonun en sevilen ikilisi Merve Dizdar ve Ezgi Mola’dan yepyeni paylaşım geldi. Masumlar Apartmanı sonrası kendilerini denize atan ünlü kankaların arası gerildikçe gerilecek.

masumlar apartmanı-ezgi mola-merve dizdar

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, şüphesiz bu sezonun en başarılı yapımlarından biriydi. Çarpısı konusu ve güçlü kadrosu ile tüm Türkiye’yi ekranlara kilitleyen fenomen dizi, daha ilk bölümüyle reyting listelerini altüst etti. Başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah gibi isimleri izlediğimiz Masumlar Apartmanı’nın gün geçtikçe büyüyen bir hayran kitlesi var.

masumlar apartmanı-ezgi mola-merve dizdar

Masumlar Apartmanı dizisi ile birlikte Safiye ve Gülben karakterlerine hayat veren Ezgi Mola ve Merve Dizdar’da oldukça yakın arkadaş olmuştu. Set arkasından çektikleri samimi paylaşımlarla sosyal medyanın sevgisini kazanan ünlü kankalar, tatilde bile gündemden düşmüyor. İkilden ilgi çeken bir paylaşım daha geldi.

“Gülben ile Safiye Karşı Karşıya”

Oldukça yoğun bir sezon geçiren Ezgi Mola ve Merve Dizdar, dizinin ara vermesiyle soluğu tatilde aldı. Birlikte denizin ve güneşin tadını çıkaran ünlü kankalara Ezgi Mola’nın işletmeci sevgilisi Mustafa Aksakallı’da eşlik etti. Tatilin başlamasıyla üçlü arasında kıyasıya bir tavla savaşı da başladı.

Normalde iyi oynadığını dile getiren Merve Dizdar, Ezgi Mola’nın sevgilisi Mustafa Aksakallı’ya yenilince ortalık karıştırdı. Esprili bir şekilde duruma sinirlenen başarılı oyuncu, o anları da sosyal medya hesabından paylaştı. Yenilgiyi kabullenemeyip tekrar oynamak istediğini söyleyen Merve Dizdar’ın sevimli halleri sosyal medyada olay oldu.

Mustafa Aksakallı ise ortalığı iyice kızıştırdı. “Büyük maç başlıyor!” diyen Aksakallı, Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın karşı karşıya geleceğini duyurdu. “Ezgi beni yeniyor, ben seni yeniyorum, o zaman Ezgi seni çok rahat yener” diyen Aksakallı, ünlü kankaları iyice birbirine düşürdü. Bakalım bu büyük maçı kim alacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz