Cam Tavanlar Setinde Şok Cümleler! Kubilay Aka Bensu Soral’a Amatör Oyuncu Muamelesi Yaptı

Aleyna

Haberler

24 Haziran 2021

Cam Tavanlar Setinde Şok Cümleler! Kubilay Aka Bensu Soral’a Amatör Oyuncu Muamelesi Yaptı

Show Tv’nin yepyeni yaz dizisi Cam Tavanlar’ın yıldızlarından oldukça ilgi çeken bir paylaşım geldi. Sette yaşanılan diyalog sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

cam tavanlar-bensu soral-kubilay aka

Yaz aylarının gelmesi ile birbirinden renkli ve eğlenceli yaz dizileri de izleyiciyle buluşmaya başladı. Yaz ruhuna yakışan keyifli yapımları görücüye çıkaran kanallar, birbiriyle kıyasıya mücadele ediyor. Bu yazın merakla beklenen yapımlarından biri de Cam Tavanlar dizisiydi. Geçtiğimiz akşam 3. bölümü ile ekrana gelen fenomen dizide, Çukur’dan tanıdığımız Kubilay Aka ve uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz Bensu Soral’i izleyeceğimizi duyunca çok heyecanlanmıştık. Farklı senaryosu ve yıldız kadrosu ile daha ilk bölümden reytingleri altüst eden Cam Tavanlar bu gidişle yazın en çok konuşulan yapımlarından biri olacak gibi.

cam tavanlar-bensu soral-kubilay aka

Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın yanında başrollerinde Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz gibi isimleri de izlediğimiz fenomen dizi, sosyal medyanın gündemine oturdu.

“Bensu Anneni Ara!”

İlk görüşte Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın kimyalarının tutacağını anlamıştık. Dizi başlamasıyla daha da samimi olan ikilinin şimdilerde aralarından su sızmıyor. Sette keyifli vakit geçiren ve birlikte sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan ünlü ikiliden oldukça ilgi çeken bir paylaşım daha geldi.

Sette Cam Tavanlar’ı izleyen Kubilay Aka, sahne çekimi için hazırlanan Bensu Soral’a “Bensu, anneni falan ara bak televizyona çıktın.” diye seslendi. Kubilay Aka’nın bu esprisi üzerine ünlü ikili kahkahalara boğuldu. Cam Tavanlar’ın fenomen oyuncularının bu sevimli ve samimi hallerini gören hayranları da çok güldü. Sosyal medyanın gündemine oturan ikili bu yazın en sevilen dizi çiftlerinden biri olacak gibi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz