“Kim olursa olsun 10 günde kendime aşık ederim” Diyen İrem Derici’nin İlginç Aşk Hayatı!

Aleyna

Haberler

17 Kasım 2020

“Kim olursa olsun 10 günde kendime aşık ederim” Diyen İrem Derici’nin İlginç Aşk Hayatı!

Ünlü şarkıcı İrem Derici dobra açıklamaları kadar çalkantılı aşk hayatı ve iddialı duruşuyla da biliniyor. İşte İrem Derici’nin aşk geçmişi ve bu konudaki sansasyonel açıklamaları…

irem derici fotoğrafı

İrem Derici güzel sesi kadar dobralığı ve iddialı duruşu ile de bilinen bir şarkıcı. Ünlü şarkıcı, maskulen tarzı ve küfretmeye varan açık sözlülüğüne tezat olsa da aşk konusunda da çok iddialı! Derici’nin röportajlarında aşk ilişkileri konusunda verdiği “taktikleri”, sansasyonel açıklamaları ve ilginç aşk hayatını sizin için anlattık.

“10 günde aşık ederim!”

İrem Derici

İrem Derici, maskulen tarzını kast ederek “Ortamda hoşlandığım biri varsa beni tanıyamazsınız” diyor. Küfretmeyi ve argo konuşmayı bir yana bıraktığını anlatan Derici, “O kaşım bir kalkar. Kim olursa olsun 10 günde aşık ederim kendime” diyor!

“Savaşan hep ben oldum!”

İrem Derici

Kafaya taktığı her şey için plan proje yapan İrem Derici bu durumu, “Kimse benim için savaşmadı. Hep ben savaştım ve kazandım” diyerek açıklıyor. Üstelik ünlü şarkıcı hep böyleymiş! Leonardo DiCaprio’nun Titanic filmiyle zirveye çıktığı dönemde liseye giden Derici’nin okulunda DiCaprio’nun ikizi gibi duran bir öğrenci varmış. Derici, tüm okulun peşinden koştuğu öğrenci için “Korkunç bir kaş, burun ve çarpık çurpuk dişlerle güzelim kızların arasından sıyrılıp onu kendime aşık ettim” diyerek iddiasını ortaya koyuyor.

Nabza Göre Şerbet!

İrem Derici

İrem Derici’nin ilişki taktiği ise “nabza göre şerbet” usulü! “Herkese başka formül. Hakkında araştırma yapıp ona göre davranmak lazım” diyen Derici, “İnsanların ilişkilerde 3 ayda yaşadıklarını 1 haftaya sığdırıyorum. O adam gitsin başka birinde bunları bulabilsin bakalım, çok zor” diyerek hemcinslerine taş atmayı ihmal etmiyor!

İrem Derici’nin genel taktiği ise yurt dışı tatili! İngilizcesinin Türkçesinden de iyi olduğunu söyleyerek yine büyük konuşan Derici, “İlk ay mutlaka yurt dışına götürürüm, İngilizce konuşurken görüp iyice bana aşık olsun diye” diyor.

Aşk Geçmişi de İlginç!

İrem Derici, erkekte zeka aradığını söylüyor. “Tipin içi boşsa hemen yoluma devam ediyorum” diyen Derici, “Bir kez aşık oldum. Kendimi kaybedecak kadar. Artık istemiyorum” dese de aşk hayatında sular durulmuyor! Bazı ilginç kesitler şöyle:

1. Rıza Esendemir!

İrem Derici ve Rıza Esendemir

İrem Derici, 2014 yılında radyo programcısı Rıza Esendemir’le evlendi. İki yıl süren evlilikleri boyunca “Bundan önce yaşadığım hiçbir şey aşk değilmiş” diyen ve aşkını her yerde haykıran Derici’nin eşiyle tanışma hikayesi iç ısıtan cinsten:

İrem Derici ve Rıza Esendemir’in “mont kavgası” yüzünden boşandıkları iddia edildi! Derici ise bir süre önce birbirlerine olan saygıları tükendiği için boşandıklarını söyledi. Rıza Esendemir ise “Evde iki erkek var gibiydi” diyerek olay yaratan bir açıklama yaptı! Esendemir, babası öldüğü zaman arayıp baş sağlığı dilemek yerine çelenk gönderen Derici’yi samimiyetsizlikle de suçladı. Gerçekten de problemleri saygı gibi görünüyor!

2. Lider Şahin!

Lider Şahin ve İrem Derici

İrem Derici boşandıktan bir süre sonra ünlü şarkıcı Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’le dolu dizgin bir aşk yaşamaya başladı. Ancak bu ilişki Şahin ailesinin onaylamaması nedeniyle Derici’yi yıprattı. Hatta Lider Şahin’in annesi Didem Şahin “Horozumu saldım çayıra, tavuğu olan düşünsün” diyerek herkesi şok etti!

İlişkileri bittikten sonra hastaneye kaldırılan ve ölümden dönen İrem Derici, yoğun bakımdan çıktı ve bir süre de anoreksiya ile mücadele etti. Derici yoğun bakıma girince hemen soluğu yanında alan eski sevgilisi Lider Şahin, “Bir yıl acı tatlı her şeyi paylaştık. Nankör değilim, hep yanındaydım, yine olacağım. Biz her şeyden önce arkadaşız ve hep öyle kalacağız” açıklamaları yaparak takdir topladı.

İrem Derici ve Lider Şahin

Ancak bir süre sonra verdiği bir röportajda “İlişkimiz bir sene kadar sürdü diye hatırlıyorum” diyen Lider Şahin’e tepki yağdı. “Hatırlayamadığın ilişki sayesinde röportaj veriyorsun” diyen İrem Derici’yle atışan Lider Şahin pek de haklı görülmedi!

3. Ataberk Özdene!

İrem Derici ve Ataberk Özdene

Asıl sansasyonel kısım burası! İrem Derici’nin dans ekibinden Ataberk Özdene’yle ilişki yaşaması gündemi sarsmıştı çünkü Özdene’nin o sırada bir sevgilisi vardı! Özdene’nin sevgilisi YouTuber Gökçe Yıldırım, “Bilgisayarımı açtım ve orada her şeyi gördüm. Yazışmalar, videolar, resimler ve bir sürü iğrenç şey… Herkes hak ettiğini bir gün yaşar” diyerek bombayı patlattı!Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz