Kimi Kastediyor? Söylemezsem Olmaz’ın Gözde Yorumcusu Bircan Bali Sinyali Verdi: “Sakın İnanmayın”!

Aleyna

Haberler

5 Ağustos 2021

Kimi Kastediyor? Söylemezsem Olmaz’ın Gözde Yorumcusu Bircan Bali Sinyali Verdi: “Sakın İnanmayın”!

Söylemezsem Olmaz’ın çılgın yorumcusu Bircan Bali, sezon boyunca magazin gündemini yorumladı. Program sezon finali yapar yapmaz tatile çıkan ünlü sunucu şu sıralar, ülkeyi sarsan yangınlarla ilgili paylaşımları ile gündemde yer etti.

Bircan Bali’nin Boşanması Sezona Damga Vurmuştu

Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’in sunduğu Söylemezsem Olmaz, sezon boyunca ekranlarda bomba etkisi yarattı. Üç sunucunun ifşaları ve yorumları kadar Bircan Bali’nin ayrılığı da programa damga vurdu. Boşanma davasından çıkar çıkmaz stüdyoya gelip programa katılan Bali, boşandığını anlatırken göz yaşlarına boğuldu.

blank

Boşanmanın detaylarını “Kızımızla birlikte evliliğimize çok güzel bir şekilde devam ediyorken, maalesef başka şehirlerde olmamız en büyük sorun oldu. Ben sevdiğim kişiyi hep yanı başımda isterim. Böyle bir kusurum var. Onun da işlerinin lokomotifi orada ilerlediği için hep gitmek zorundaydı. Biz bir türlü başka şehirlerde olmaya adapte olamadık. Belki bu konuda ben bir tık anlayışsız davrandım, belki de o biraz mücadelesiz davrandı. En nihayetinde oturup diz dize verdiğimiz bir karardı. Anlaşmalı bir şekilde boşandık.” sözleriyle anlatan ünlü sunucunun adı son günlerde Cem Belevi ile anıldı.

Adı Yeni Aşk Dedikodularına Karıştı

blank

Her fırsatta Bircan Bali’ye hayran olduğunu söyleyen Cem Belevi ve Bali, Çeşme’de birlikte görünülendi. Aşk dedikoduları alıp başını gidince, Cem Belevi” Kendisine hayranım. Televizyonda sürekli izliyorum. Karşılaşınca biraz sohbet etmek istedim.” diyerek dedikoduların önünü kesti. O sırada başlayan yangınlar hepimizin gündemini değiştirdi ve dedikodular da unutulup gitti.

Takipçilerini Uyardı

blank

Bircan Bali de sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri olarak, yangınlarla ilgili sürekli paylaşımlar yapmaya başladı. Tırlar dolusu yardım toplayarak yangın bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için canla başla çalışan Bali, bu sefer takipçilerini uyardı. Ünlü sunucunun neyi kastettiği tam olarak anlaşılmasa da ilerleyen günlerde adının bir polemiğe karışabileceği anlaşıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz