Herkesi Hırpalayan Yangın Ona Dokunmuyor: Şeyma Subaşı Yatta Keyif Yapmaya Devam Ediyor!

Aleyna

Haberler

5 Ağustos 2021

Herkesi Hırpalayan Yangın Ona Dokunmuyor: Şeyma Subaşı Yatta Keyif Yapmaya Devam Ediyor!

Acun Ilıcalı ile yaptığı evlilikle hayatımıza giren Şeyma Subaşı, bir daha da gündemimizden çıkmadı. Her paylaşımıyla ayrı bir olay yaratan Şeyma kızımız, son zamanların en çok konuşulan isimlerinden oldu. Özellikle de yeni aşkı Meedo ile yaşadığı çalkantıların etkisi bir hayli uzun sürdü. Şimdilerde Türkiye’de tatil yapan Subaşı, bu sefer de ülkeyi saran yangınlara karşı tepkisizliğiyle magazinin gündemine oturdu.

Sosyal Medya Yüzünden Acun ile Evliliği Bitti

Acun Ilıcalı ile uzun ve mutlu bir ilişki yaşayan Şeyma kızımız, henüz evlenmeden kızı Melisa’yı bile kucağına almıştı. Melisa 3 yaşlarına geldiği sırada dünyaevine giren Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, evlendikten 1 yıl sonra boşandı. Söylenene göre Şeyma’nın tüm hayatını sosyal medyada yaşıyor olması Acun için işleri zorlaştırdı. Hal böyle olunca ünlü çift, yollarını ayırdı.

Aradığı Aşkı Meedo ile Buldu

blank

Acun’dan yüklü bir nafaka aldığı bilinen Şeyma Subaşı, boşanmanın ardından eski eşi ile ortak olarak, İstanbul’da sağlıklı beslenme üzerine hizmet veren bir cafe açtı. Ancak pandeminin başlamasıyla cafeyi kapattı ve yeni aşklara yelken açtı. Araya bir italyan sevgili sıkıştıran Şeyma Subaşı, aradığı mutluluğu Meedo eniştemizde buldu.

Son Zamanlarda Aşkları Bir Hayli Çalkalandı

blank

Öyle ki çift evlilik kararı bile aldı. Hazırlıklar başladıktan hemen sonra Meedo Şeyma Subaşı’ya evlenme teklif etti. Bu romantik organizasyonun etkileri sosyal medyada uzun süre yankılandı. Ancak birşeyler ters gitti ve Şeyma Subaşı önce hamile olduğunu açıkladı, ertesi gün düşük yaptığı haberini verdi, bir sonraki gün de kocam dediği Meedo’dan ayrıldı.

Yangınlar Ona Dokunmadı

blank

Herkes ayrılığa hayret ederken çiftimiz yaklaşık 1 haftalık ayrılığın ardından tekrar bir araya geldi. Barışmalarını kutlamak isteyen çift, Türkiye’yi seçti. Geçtiğimiz günlerde Ülkeye gelip direkt olarak yat ile denize açılan Şeyma Subaşı ve Meedo, melisayı da yanlarına aldı. Ortalık yangın yeri de olsa Şeyma Subaşı tatilin keyfini çıkarmayı ve o anları paylaşmayı bırakmadı.

Bugün ise Melisa’nın dans ettiği anları paylaşarak dikkatleri üzerine çekti. Yangınlar hakkında sessiz kalan ve eğlence konusunda hız kesmeyen Şeyma kızımız bu yüzden çok linç yese de lüks yaşantısından ve bunu sergilemekten hiç ödün vermedi. Bakalım ilerleyen günlerde Şeyma Subaşı toplumsal duyarlılığı geliştirmek adına bir paylaşımda bulunacak mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz