Kiralık Aşk 52. Sezon Finali Bölümü Fragmanı Yayınlandı

admin

Star TV

21 Haziran 2016

Kiralık Aşk 52. Sezon Finali Bölümü Fragmanı Yayınlandı

Cuma akşamı yayınlanacak olan Kiralık Aşk dizisinin 52. sezon finali bölümüne ait olan tanıtım fragmanı yayınlandı. Reyting rekorları kırmaya devam eden dizi sezon finali ile izleyenleri tekrar ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. Dizinin sezon finali bölümünde Ömer ve Defne için artık evlilik bir hayli yakın olarak gözükmeye başlıyor. Fakat aralarında büyük bir aile engeli bulunuyor. Evlenmeye kararlı olan Ömer ise Defne'yi kaçırmayı planlıyor.

Heyecan dolu sahneler ile ekranlara gelecek olan Kiralık Aşk dizisinin önümüzdeki sezon yayınlanacağı da resmi olarak yapım şirketi tarafından duyuruldu. Dizinin yapım şirketi Star TV ekranlarında yayınlanan dizinin önümüzdeki sezon da devam edeceğini ve oyuncu kadrosuna yeni isimlerin de ekleneceğini duyurdu.

Yayınlandığı her bölüm ile büyük bir ilgi toplamayı başaran dizinin yeni sezonunda neler yaşanacağı ise şimdilik sır gibi saklanıyor. Ancak Ömer'in Defne'yi kaçırdıktan sonra hayal ettikleri evliliği artık yaşayacakları herkes tarafından biliniyor.

Ömer ile aralarındaki sorunları tamamen çözen Defne'nin mutluluğu ise ailesi ile yaşadığı tatsız olaylardan dolayı yarım kalmaya devam edecek. Dizinin sezon finali ile ilgili yapılan açıklamada ise yapım şirketi tüm izleyenlere ve Star TV ailesine teşekkür ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz