Asla Vazgeçmem 56. Bölümü ile Sezon Finali Yapacak

admin

Show TV

22 Haziran 2016

Asla Vazgeçmem 56. Bölümü ile Sezon Finali Yapacak

Show TV ekranlarının ilgi ile takip edilmekte olan dizisi Asla Vazgeçmem sezon finali yapmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Yayınlanan her bölümü ile reyting listelerinde en üst sıralarda yer almayı başaran ünlü dizinin sezon finalinde şoke eden sahneler yaşanacak.

Gold Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen Asla Vazgeçmem dizisinde sürpriz gelişmeler yaşanacak. Kaza olayının getirdiği ses dizideki tüm kahramanların hayatını derinden etkileyecek. Fikret'in oyunları ile Yiğit tarafından doğum gününe davet edildiğini sanan Mert, karşısında Nur'u görünce şok olacak.

Masum olduğunu herkese ispat etmeye çabalayan Nur ise asıl olarak Yiğit'in kendisine karşı gösterdiği tepkiye üzülmüştür. Nur'un ise aklında sadece İclal'in oyununa geldiği fikri bulunmaktadır. Bu durumdan emin olan Nur, gerçekleri ispat edebilmek için Fatih'e yardım talebinde bulunur.

Yağmur ile Emin arasında yaşanan ilişkiyi fark eden Yaren ise Yağmur'u zor duruma düşürebilmek için Emin ile planlı bir şekilde yakınlaşmaya başlar. Emin'in uzun yıllardır hayalini kurduğu bu durumun gerçekleşmesi Emin'i biraz şaşırtmaya başlamıştır.

Nazan ile girilen tartışmadan sonra fenalaşmaya başlayan Elmas'ın ise bebeği risk altına girmiştir. Doktorların tavsiyesi ile hastane odasında dinlenmeye başlayan Elmas, dışarıda Nazan ile Cahit'in yakınlaştığını fark etmeyecektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz