Kurtlar Vadisi Dizisinin Efsane İsmi Veda Ediyor

admin

Kanal D

27 Mayıs 2016

Kurtlar Vadisi Dizisinin Efsane İsmi Veda Ediyor

Türk televizyonlarının uzun soluklu dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Deli Hüsnü karakterini canlandıran Adnan Erdoğan diziye veda edeceğini açıkladı.

Kanal D ekranlarında 13. sezonu ile yayınlanmaya devam eden dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Deli Hüsnü karakterinin diziden ayrılışına tanıklık edeceğiz. yayınlanacak olan yeni bölümde bu karakterin ne şekilde diziye veda edeceği ise şimdilik bilinmiyor.

Ünlü oyuncu Adnan Erdoğan tarafından canlandırılan Deli Hüsnü karakteri, kısa süre içerisinde farklı kişiliği ve dizideki ilginç tavırları ile büyük bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başarmıştı.

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezonda Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Dizinin sezon finalinden sonra hangi kanalda devam edeceği de nihayet belli oldu. Kanal D, ATV, Star TV ve Show TV gibi kanallar arasında dolaşan dizi yeni sezonda yine Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

Kanal D yönetiminin ünlü diziyi bırakmak istememesi ve yapım ekibine iyi bir teklif sunması dizinin aynı kanalda yayın hayatına devam edebilmesini sağlayacak. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 14. sezonu ile Eylül ayından itibaren kendi günü ve saatinde Kanal D ekranlarında izleyenleri ile buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz