Kiralık Aşk Dizisinde Sorunlar Başlıyor!

Kiralık Aşk Dizisinde Sorunlar Başlıyor!

Yayınlanan her yeni fragmanı YouTube üzerinden milyonlarca kişi tarafından izlenen Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kiralık Aşk, yeni bölümü ile uslanmaz aşıkların sorunlarını konu almaya başlayacak. Ömer ve Defne arasındaki bilinmeyen sorunlar ve yeni yüzleri ortaya çıkmaya başlayacak. Yarın akşam 20:00’da Star TV’de yayınlanacak olan yeni bölümün tanıtım fragmanı da yayınlanmış durumda.

Aşkına yenik düşen Ömer ve Defne artık çok daha farklı sorunlar ile boğuşmak zorunda kalırlar. Birlikte çalışma fikri her yönden güzel ve mantıklı gözüken, ancak diğer yandan bakıldığı zaman büyük bir hesaplaşmaya yol açan bir fikir olarak gözükmeye başlıyor. İki taraf da aşklarını yeniden yaşatmak için uğraşırken Defne, Ömer’e daha önce hiç göstermediği bir yüzünü göstermeye başlıyor.

Kiralık Aşk dizisinin sevilen karakteri Defne artık söylenmemiş tüm sözlerini Ömer’e söylemeye hazır hale geliyor. Ömer ve Defne için bütün olaylar yeni baştan başlıyor. Yayınlandığı günden beri reyting rekorlarını alt üst etmeyi başaran Kiralık Aşk dizisinin 2016 sezonunda da yayınlanacağı kesinleşmiş durumda.

1 sezon daha devam edecek ve sonrası için yeni planlar uygulanacak olan başarılı yapım, Star TV ekranlarında uzun bir süre daha devam edecek gibi gözüküyor. Dizinin ana karakterleri olan Ömer ve Defne arasındaki sorunlar çözüme doğru giderken ne gibi mücadeleler verilecek hep birlikte göreceğiz. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz