Kanal 7 Televizyonunda Bir Hint Dizisi: Sensiz Olmaz

admin

Haberler

7 Nisan 2016

Kanal 7 Televizyonunda Bir Hint Dizisi: Sensiz Olmaz

Sensiz Olmaz dizisi yayınlandığı ülkedeki popülerliğini Türkiye’de de elde etmeye başlamış durumda. Paro adlı karakteri güzel oyuncu Sanaya Irani’nin canlandırdığı Sensiz Olmaz dizisinde ufak yaşlardayken ailesini güvenlik güçlerinin operasyonu sırasında kaybeden Paro’nun başına gelenler anlatılıyor.

Hayatı boyunca yaşadığı tüm acı dolu olaylara ve olumsuzluklara karşı ayakta durmaya çalışan ve yaşama sevincini kaybetmeyen Paro, pozitif bakış açısı ve neşeli yapısı ile etrafındaki tüm insanların hayranlık duyduğu bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.

Erkek Başrollerde Ashish Sharma

Hindistan’ın en başarılı ve güzel oyuncularından olan Sanaya Irani tarafından canlandırılan bu karakter, ünlü oyuncunun karakterindeki en önemli karakterlerden sayılmaya başlamış durumda. 17 Eylül 1983 doğumlu olan güzel oyuncu, oyunculuk ve televizyon kariyeri hayatına fotoğraflarının büyük bir ilgi görmesi ile başlamıştır.

Rol aldığı dizi ve filmlerde iyi bir performans gösteren ünlü oyuncunun Sensiz Olmaz dizisindeki erkek başrol partneri ise Ashish Sharma’dır. Sınır subayı Rundra’yı canlandıran ünlü oyuncu dizideki Paro karakteri ile aynı acıları yaşamış olan bir subaydır. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz