Paramparça 62. Bölümünde Korkutucu Planlar

17 Nisan 2016
Paramparça 62. Bölümünde Korkutucu Planlar

Dünyaca ünlü medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği Paramparça dizisinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay yer alıyor. Yıldız Tunç tarafından senaryosu yazılan dizinin 62. bölümü Pazartesi akşamı saat 20:00’da Star TV’de yayınlanacak.

Paramparça’nın yeni bölümünde Ayşe’nin evine ziyarete gitmek isteyen Cihan, Ayşe’yi karşısında görünce her şeyi itiraf etmeye başlar ve düşmanlarının ona ne tür planlar düzenlediğini anlatır. Ayşe, Cihan’ın anlattıklarını dinlerken büyük bir dehşete kapılır. Ancak Cihan’ın bahsettiği kişinin Harun olduğunu henüz anlamamıştır.

Harun ile tekrar birlikte olmaya başlayan Dilara ise Harun’un oğlunu görmek istemesine karşı koyamaz ve Harun ile bir buluşma düzenleyerek oğlunu Harun’a göstermeye karar verir. Ancak öz oğluna Cihan’ın babalık yaptığını bilen Cihan öfkesine yenik düşerek korkunç planlarını uygulamak için harekete geçer.

Cihan’a zarar vermek isteyen Harun, planları arasında ani bir karar ile Ozan’ı sokar. Deniz’in babası olan Burhan ise Gürpınarlar’a karşı büyük bir düşmanlık beslemeye başlar. Ev hapsinde olan Hazal’ın evde olmadığını anlayan Cansu, Hazal’ın peşine düşerek onun nerede olduğunu bulmaya çalışır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz