Kiralık Aşk’ta Defne ile Ömer’in Arasında Gerginlik

admin

Star TV

15 Mayıs 2016

Kiralık Aşk’ta Defne ile Ömer’in Arasında Gerginlik

Star TV’nin sevilen dizisi Kiralık Aşk dizisinde gerçeklerin ortaya yavaş yavaş çıkıyor olması tüm dizi karakterlerinin artık büyük kararlar almasına yol açacak. Defne’nin yaşanan olayları saklayacak gücünün kalmaması artık mektubun Ömer’e ulaştırılmasına sebep olacaktır. Ömer mektuba ulaştığı andan itibaren gerçekleri mektuptan okuyup öğrenecektir.

Bu durumun farkında olan Neriman ise olaya el atarak önündeki engelleri aşmaya çalışır. Neriman bir yandan Passionis’e, Ömer’in Defne’ye ev aldığı haberleri ile uğraşırken bir yandan mektup olayını çözmeye çalışacaktır.

Defne’nin evini satışa çıkartması Ömer’in artık haber alacağı bir durum haline gelmek üzeredir. Ömer’e satılık ev olayını çaktırmamak için elinden geleni yapan Defne, yakalanmak üzere olduğunu anlayacaktır. Ömer artık Defne’nin ondan bir şeyler sakladığını fark etmiştir. 

Fikret’in sürpriz bir şekilde gidişi işe mağaza olaylarının çözümsüz kalmasına yol açar. Yasemin ve İsmail’in tamamen doğal bir şekilde karşılaşmaları ise Sinan’ın pek hoşuna gitmeyecektir. Sude artık Sinan’ın kendisine karşı gösterdiği umursamaz tavırlarından dolayı bıkma noktasına gelmiştir. Vaktini sürekli olarak Deniz ile birlikte geçirmeye başlayan Sude ile Deniz’in neler yapacağı ise büyük bir merak konusudur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz