Kırgın Çiçekler Fragmanında Olay Yaratan Sahne

Kırgın Çiçekler Fragmanında Olay Yaratan Sahne

Türk dizileri arasında popüler olmayı başarmış olan Kırgın Çiçekler’in yeni bölüm fragmanında ilginç olayların yaşanacağı sinyali verildi. Duygu dolu senaryosu ve ünlü oyuncu kadrosu ile sık sık gündeme gelmeyi başaran dizinin 39. bölüm fragmanında heyecan dolu anlar yaşanıyor. Başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar ve Gökçe Akyıldız gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kırgın Çiçekler 28 Mart Pazartesi akşamı saat 20:00’da ATV ekranlarında olacak.

Dizinin yeni bölümünde etrafında kimse kalmayan Defne, yalnızlık ile başa çıkmak için çabalar. Elindeki bavulu ile yetimhanenin kapısında olan Defne’ye herkes üzülmektedir. Banu ile Ekrem arasındaki gizli aşkı öğrenen Güney ise artık tüm olayları annesine anlatma kararı almıştır.

İlişkiyi saklamakta olan Songül ise artık Güney’in güvenini kaybetmiştir. Kendisini affettirmek için tüm yolları deneyen Songül’ün çıkış yolu kalmamıştır. Eylül’ün Kemal tarafından tacize uğradığını annesine anlatmak istemesi ise Mesude ile Nazan’ın birbirinden uzaklaşmasına yol açar.

Nazan artık Mesude’ye tüm olan bitenleri anlatmak için Defne ve Serkan’ı ziyaret eder. Cezaevindeki Nazan’a ise mesaj artık çoktan ulaşmıştır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz