Renkli Sayfalar İlk Bölümü ile Ekranlara Geldi

Renkli Sayfalar İlk Bölümü ile Ekranlara Geldi

Kanal D’nin yeni sezon sürprizi olan Renkli Sayfalar, hafta içi her gün yayınlanmaya başlayacak. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sunumu ile ekranlara gelen programın ilk bölümü Kanal D ekranlarında 09:15’te yayınlandı. Bundan böyle hafta içi her gün aynı saatte yayınlanacak olan program ilk bölümü ile ilgi toplamayı başardı.

Paris’te nikah yapan Kıvanç Tatlıtuğ’un nikah detayları, Şahan Gökbakar’ın ve eşinin dadı tutması, alkolü yüzünden ehliyetine el koyulan Kaan Tangöze ve eşi Seçkin Piriler ile ilişkisi Renkli Sayfalar programının ilk bölümünde konu oldu.

Hafta İçi Her Gün 09:15’te!

Programa konuk olarak katılan isim ise Fenerbahçe takımında forma giyen Caner Erkin’den yeni ayrılmış olan Asena Atalay oldu. Özel hayatı ile ilgili açıklamalar yapan Asena Atalay, ayrılığa giden süreci ve evliliğini detaylı bir şekilde izleyenler ile paylaştı. İlk bölümü ile başarılı reyting sonuçları elde eden program daha önce İkinci Sayfa adı ile yayınlanıyordu.

Yayın yapılan kanalın kapatılması ile yayın hayatına ara veren program artık Renkli Sayfalar adı ile yayın hayatına devam ediyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz