Yeşil Deniz’de Hafize’ye Büyük Müjde Var!

admin

TRT 1

31 Ocak 2016

Yeşil Deniz’de Hafize’ye Büyük Müjde Var!

Kısa süre içerisinde TRT 1 ekranlarının en sevilen aile dizileri arasında yerini almayı başaran Yeşil Deniz heyecan ve eğlence dolu yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Hafize’nin başına gelen talihsizliklerin ve ardındaki büyük müjdenin ortaya çıkacağı yeni bölüm Pazartesi akşamı yayınlanacak.

Ekranların en saf ve doğal dizisi olan Yeşil Deniz’in başrollerinde Burak Serdar Şanal, Mert Turak, Burak Alkaş ve İlker Aksum gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Süleyman ve Sibel, Hafize’yi bir anda ilçede yer alan hastaneye götürürler ancak oradaki doktorlar Hafize’nin gözlerinin ışığa tepki vermediğini söylerler. Süleyman ise annesini tekrar İzmir’deki hastaneye götürmek isteyecektir. Fakat Hafize İzmir’e gitmek istemeyecektir.

Diğer yandan Hicabi’nin durumuna üzülmeye başlayan İsmail ve Yakut ise yeni planlar yapmaya başlarlar. Nurdan hemşireyi bulup Naciye ile yüzleştirmeye veren ikiliyi önlerinde oldukça zor bir yol beklemektedir.

Pala Dayı’nın yeğeni Bahri de Atiye ile birlikte dillerini açtırmak için ellerindeki tüm imkanları kullanarak ameliyat paralarını denkleştirmeye çalışırlar. Sadıçlar’ın İsmail’in işsizliğine çare bulma çabaları ve Süleyman’ın annesini İzmir’e götürmek çabaları ise hız kesmeden devam edecektir. Yıllar sonra gelen sürpriz bir misafirin Hafize’ye getireceği müjde ise Hafize’nin hayatının değişmesine yol açacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz