Yürüyüş Yaparken Peşine Puma Takıldı! İşte Gerilim Yüklü Anlar

Aleyna

Haberler

13 Ekim 2020

Yürüyüş Yaparken Peşine Puma Takıldı! İşte Gerilim Yüklü Anlar

ABD’nin Utah eyaletinde yürüyüş yapan bir kişinin peşine puma takıldı. Pumanın kendisini kovalama anlarını kayda alan adamın çektiği görüntüler herkesi ürpertti.

ABD’nin Utah eyaletinde yürüyüş yaparken peşine takılan bir yandan kaçmaya çalışırken bir yandan da pumanın gelişini çekti. Sadece Amerika kıtasında yaşayan ve dağ aslanı olarak biline pumalar en yırtıcı kedi türlerinden birisi olarak biliniyor.

İşte Korku Dolu Anlar

Pumadan yavaş yavaş uzaklaşmaya çalışırken video çeken adamın kayda aldığı görüntüler internette hızla yayıldı. İzleyenlerin yüreklerini ağzına getiren videoyu aşağıda görebilirsiniz.

Videoya yorum yapan bazı sosyal medya kullanıcıları da videonun kesilmiş olduğunu söyledi ve videonun tam halini Twitter’da dolaşıma soktu. Videonun tamamını izleyince pumanın aslında sadece kendi bölgesini ve yavrularını korumak için adamı uzaklaştırmaya çalıştığı görülüyor.

Pumalar Normalde İnsanlardan Saklanıyor

Puma, sürekli gizlenen ve insanlara çok nadiren saldıran bir tür olarak biliniyor. Videonun başı da aslında pumanın neden saldırmak yerine arada mesafe bırakarak adamı uzaklaştırmaya çalıştığını açıklıyor. Yavrularını koruma içgüdüsüyle videoyu çeken kişiyi kovalayan puma hala sosyal medyanın gündeminde.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz