“Yıldız”ımız Eda Ece’nin 16 Yıl Önce Hayat Bilgisi’nde Canlandırdığı Sude Karakteri Sizi Çok Şaşırtacak!

Aleyna

FOX

15 Kasım 2020

“Yıldız”ımız Eda Ece’nin 16 Yıl Önce Hayat Bilgisi’nde Canlandırdığı Sude Karakteri Sizi Çok Şaşırtacak!

Eda Ece “Yasak Elma” dizisiyle gönüllere taht kurmuş, Yıldız karakteriyle efsane olmuş başarılı bir oyuncumuz. Sempatikliği ve güzelliğiyle herkesin sevgilisi olan Eda Ece, özel hayatını gözlerden uzak yaşaması ve magazin haberlerine malzeme çıkarmayan sade hayatıyla da büyük beğeni topluyor. Eda Ece’nin kariyerinde dönüm noktası olan ve herkes tarafından tanınmasını sağlayan Yasak Elma’dan önce yer aldığı diziler ise sizi oldukça şaşırtacak.

İlk Profesyonel Rolü “Pis Yedili”

Belki birçoğunuz Eda Ece’yi Pis Yedili dizisindeki Cimbom Karakteriyle hatırlıyorsunuz. O zamanlar henüz 21 yaşında olan güzel oyuncu, dizide bir lise öğrencini canlandırıyordu. Güzelliği ve sapsarı saçları ile henüz 2011 yılında bile dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran Eda Ece’nin, Pis Yedili dizisindeki en büyük pişmanlığı ise saçlarının rengiymiş! Oyuncudan, annesi kuaför olan Galatasaraylı bir karakteri canlandırdığı için saçlarının sarı olması istenmiş. Acemiliğine gelip boyattığını, saçlarının yandığını ve halen sarışın zamanlarından kalma saç problemlerini toparlamaya çalıştığını söyleyen Eda Ece, “Dizi için saçımı kaybettim, en çok ona üzülüyorum” diyor.

blank

Pis Yedili’den Öncesi Var! İşte Eda Ece’nin “Bez Bebek” Zamanları

Eda Ece’nin başrollerde yer almasından önce konuk oyuncu olarak katıldığı diziler de var tabii ki. 19 yaşındayken rol aldığı Bez Bebek dizisi de bunlardan biri. Eda Ece’nin dizideki simsiyah saçları ve ağır makyajlı görüntüsünden ise şimdilerde eser yok.

Eda Ece

Hayat Bilgisi Dizisindeki Karakteriyle Gülümsetiyor

Eda Ece’nin ekran önüne ilk çıkması ise 2004 yılına dayanıyor. O zamanlar 14 yaşında olan bu sevimli genç kız, bugünlerde kendine rakip tanımayan “Yıldız Argun” karakterinin ta kendisi. Okul yıllarında tiyatro kulübünde yer alan Eda Ece’nin oyunculuk merakı çok küçük yaşlarında başlamış. Hayat Bilgisi’ndeki Sude karakteriyle hayranlarını şaşkına çeviren başarılı oyuncu, özellikle acemiliği ve ses tonuyla görenleri gülümsetiyor.

Kendisi Aslında Bir “Psikolog”

Eda Ece, duyduğumuz kadarıyla oyunculuktaki başarısı kadar lisans eğitiminde de oldukça başarılı bir öğrenciymiş. İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Ece, kariyerini oyunculuk alanında devam ettirmeye karar vermiş. Kendi hayatı için bu konuda pişmanlıklarının olup olmadığını bilemeyiz elbette ama biz sempatik karakterleriyle ekranda olduğu ve bizi kendisinden mahrum bırakmadığı için çok memnunuz!

blank

Eda Ece’nin Heyecanlandıran Planı: “Bir Sonraki Süreç Komedi”

Komedi karakterlerini oynamayı çok sevdiğini söyleyen Eda Ece, hali hazırda zaten Kocan Kadar Konuş, İlişki Durumu: Karışık, Deliha 2 gibi komedi filmlerinde rol almıştı. Yıldız karakterine bir mizah yarattığını ve herkesin bu mizahı çok sevdiğini söyleyen Eda Ece’nin ise bir sonraki planı kendi yazdığı bir komedide oynamakmış.

Eda Ece

Kim bilir belki günün birinde “Yıldız” karakteri kendine has tavırlarıyla bir komedi projesi oluverir ne dersiniz? Siz Eda Ece’nin oyunculuğundaki gelişimi ve canlandırdığı karakterler hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz