Özcan Deniz Dizi Oyunculuğuna ve Sahnelere Veda Ediyor

admin

Haberler

27 Ocak 2016

Özcan Deniz Dizi Oyunculuğuna ve Sahnelere Veda Ediyor

Cuma günü vizyona girecek olan Her Şey Aşktan filminin özel gösteriminde görülen Özcan Deniz ile gazeteciler arasında geçen ufak sohbette ilginç gelişmeler yaşandı. Pahalı bir şarkıcı olduğunu söyleyen Deniz, kaliteli işler yapmak istediğini söyledi. Dizi sürelerinin 150 dakikaya kadar çıkmasından rahatsız olduğunu söyleyen Özcan Deniz, sete giderken artık mutlu olmadığını belirtti.

Dizi sektöründe yer almak istemediğini ve rahatsız hissettiğini söyleyen Özcan Deniz, kaliteli senaryoların yazılmadığını üç beş bölüm sonra yayından kaldırılacak olan dizi projelerinin hayata geçirildiğini söyledi. Bu şartlar devam ettiği sürece sahne ve dizi oyunculuğu yapmayacağını söyleyen Özcan Deniz, şartlar değiştiği takdirde kararının da değişebileceğini söyledi.

Sinema Sektöründe Yer Almaya Devam Edecek

15 yılı aşkın süredir Türk halkı tarafından şarkıcı, dizi ve sinema oyuncusu, film senaristi ve yönetmeni olarak tanınmaktan gurur duyduğunu ifade eden Özcan Deniz, ‘Artık bazı konularda eleme yapmamın zamanı geldi diye düşünüyorum. Sahne ve oyunculuğu hayatımdan çıkartmak ve sadece sinema sektöründe yönetmen ve senarist olarak yer almak istiyorum.’ dedi.

Her Şey Aşktan filminden oldukça mutlu olduğunu söyleyen Özcan Deniz, filmin müziklerini de özel olarak kendisi seslendiriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz