Pelin Akil’in Kızları Simitçi Oldu! Alin ve Lina’nın Satış Taktiklerine Bayılacaksınız

Aleyna

Haberler

28 Ocak 2021

Pelin Akil’in Kızları Simitçi Oldu! Alin ve Lina’nın Satış Taktiklerine Bayılacaksınız

Ünlü oyuncular Pelin Akil ve Anıl Altan’ın ikiz kızları eğlenceli halleriyle sosyal medyanın göz bebeği oldu. İkilinin simitçilik yaptığı anlara çok güleceksiniz.

Pelin Akil Anıl Altan

Ünlü oyuncu Pelin Akil, sosyal medya kullanımı bu kadar yaygın değilken bile çektiği eğlenceli videolarla tanınıyordu. Eşi Anıl Altan’la flörtleşmeye başlamaları da bu sayede oldu! Çünkü Anıl Altan da böyle videolar çekmeye bayılıyordu. Aşk başlayınca güçlerini birleştirip daha da eğlenceli videolar çekmeye başladılar.

Pelin Akil Anıl Altan

Pelin Akil ve Anıl Altan, 2016’da evlendi. 2019’da da ikiz kızları Alin ve Lina’ya kavuştular. Tabii, eğlenceli çiftin bebekleri de doğar doğmaz bu videoların bir parçası olmaya başladı. Alin ve Lina artık o kadar büyüdü ki, kendilerine bir meslek bile seçtiler!

Evde Simit Satıyorlar!

Alin ve Lina Altan

Alin ve Lina, simitçilik yapmaya çok özenmiş gibi görünüyor. Pandemi nedeniyle doğru düzgün dışarı çıkamayan kardeşler, simitçileri nereden öğrendi acaba? Belki de ailelerinin öğrettiği bir oyundur!

Pelin Akil’in “Dünyanın en tatlı simitçileriyle tanışmak ister misiniz?” diyerek paylaştığı video anında binlerce yorum ve beğeni aldı. Yorumların çoğu da “Biz de onlardan simit almak istiyoruz” şeklindeydi. Nasıl istemeyelim, Alin ve Lina gerçekten de dünyanın en tatlı simitçileri. Gördüğümüz kadarıyla işlerini de çok ciddiye alıyorlar!

Üçüncü Çoçuğu Düşünüyorlar

Pelin Akil Anıl Altan

Pelin Akil, bu sezon “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde oynuyor. Set aralarında sık sık Instagram üzerinden soru-cevap yapan Akil, geçen günlerde çok merak edilen “üçüncü çocuk” sorusuna da yanıt verdi. Alin ve Lina biraz daha büyüdükten sonra üçüncü bir çocuk daha istediğini söyleyen Akil, bu konudaki en büyük korkusunu da açıkladı!

Bunun Olmasından Çok Korkuyor!

Pelin Akil Anıl Altan

Pelin Akil, üçüncü çocuk için heveslense de onun da ikiz olmasından çok korkuyor. Bu korkusunu takipçileriyle paylaşan Akil, korktuğu durumun ne kadar yaygın olduğuna dair bol bol mesaj almış. Anlaşılan o ki, takipçileri yangına körükle gitmeyi seviyor!

Şaka bir yana, bu güzel aileye, en çok da dünyanın en tatlı simitçileri Alin ve Lina’ya mutlu bir hayat diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz