Bergüzar Korel Arşivi Açtı! İşte Merve Dizdar ve Esra Ruşan’la Beraber “Fi” Dizisine Meydan Okudukları Anlar…

Aleyna

Haberler

28 Ocak 2021

Bergüzar Korel Arşivi Açtı! İşte Merve Dizdar ve Esra Ruşan’la Beraber “Fi” Dizisine Meydan Okudukları Anlar…

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, geçmişe dönerek birbirinden eğlenceli videolar paylaştı. En çok dikkat çeken video ise “Vatanım Sensin” setine aitti!

Bergüzar Korel

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, pandemi dönemini evinde geçirmeyi tercih ediyor. Halit Ergenç’le evli olan ünlü oyuncu, 2020’nin mart ayında ikinci çocuğu Han’ı dünyaya getirdi. Çocuklarına vakit ayıran ve hamilelik kilolarını vermek için uğraşan Korel, bu dönemde sosyal medyaya fena sardı!

Bergüzar Korel

Ünlü oyuncu, bugün de Halit Ergenç’le beraber çıktıkları tatillerden, ev hallerinden ve dizi setlerinden videolar paylaştı. Ama en çok dikkat çeken video “Vatanım Sensin” dizisinin set videosuydu. Çünkü dizinin üç silahşörü Bergüzar Korel, Merve Dizdar ve Esra Ruşan, o dönemin en popüler dizisi “Fi”nin güzellerine meydan okuyordu!

“Fi”nin Güzellerini Boşverin!

Fi

“Vatanım Sensin” dizisi Kurtuluş Savaşı döneminde İzmir’de geçen bir diziydi. Dolayısıyla şık mekanlarda, son moda giysilerle arzıendam eden “Fi” dizisinin karakterleriyle pek alakaları yoktu!

Vatanım Sensin

“Vatanım Sensin”de beraber oynayan Bergüzar Korel, Esra Ruşan ve Merve Dizdar da zamanında bu durumu anlatan bir video çekmiş. Oyuncuların hallerine bakarsak, Korel’in “Fi’nin güzelleri ortalığı yıkıyordu. O sırada biz de asker içliklerimizle ‘Ormanda ayaklarımız kaç ısıtıcıyla ısınır’, onun hesabını yapıyorduk” dediği kadar var!

Şimdilerde “Masumlar Apartmanı” ile popüler olan Esra Ruşan’ın “Ben Büşra Develi’yim ama sahne enerjim Serenay Sarıkaya” demesi de cabası! Esra Ruşan’ın bu ısrarı için “çoklu kişilik bozukluğu” diyen Korel, Serenay Sarıkaya’yı arayıp konuyu çözmeye bile çalışmış.

Seksi Kadın Tartışması!

Serenay Sarıkaya

Bergüzar Korel, “Serenay Sarıkaya seksi bir kadın, biz sevimliyiz” diyerek Esra Ruşan’ı ikna etmeye çalışıyor ama olmuyor. “Sen Serenay Sarıkaya’ya benzeyemezsin, bunu kabul et” diyen Korel, en sonunda konuyu noktalamayı başarıyor! Video bu kadar yayılınca Serenay Sarıkaya da bir cevap verdi tabii!

Serenay Sarıkaya

Canım Bergüzüm, canlarım” diyerek videoyu paylaşan Serenay Sarıkaya da epey eğlenmişe benziyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz