Kocamın Ailesi Dizisi Neden Final Yaptı?

Kocamın Ailesi Dizisi Neden Final Yaptı?

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi olan Kocamın Ailesi dizisi ani bir şekilde final kararı aldı. Çarşamba akşamları izleyenleri ekranlara kilitleyen başarılı dizinin böylesine ani bir final yapması ise hayranları tarafından hiç hoş karşılanmadı. Ünlü dizinin şimdilik neden bittiği tam olarak belli olmasa bile düşük reyting sonuçlarının buna sebep olduğu düşünülüyor.

Çarşamba akşamlarının daha keyifli geçmesini sağlayan Kocamın Ailesi dizisi, yeni sezona oldukça büyük hayaller ve umutlar ile igmrişti. 25 yıl önce kaybolan geleneksel kalabalık bir Türk ailesini ekranlara taşıyan ünlü dizi Ar Apartmanı’nda yaşanmakta olan ilginç yaşamları ekranlara taşıyordu.

Başrollerinde Gökhan Alkan, Yeliz Kuvancı, Durul Bazen ve Yeşim Salkım’ın yer aldığı ünlü dizide sırlarıyla ünlü ve herkesi sırlarıyla meraklandıran neşeli karakterler artık bizlerle birlikte olmayacaklar. Final bölümü ile ekranlara veda edecek olan dizi ise şimdiden sosyal medyada en fazla konuşulanlar arasında yerini almayı başardı.

Final Bölümünde Neler Olacak?

Kızını yeni kaybetmiş olan Tülay ile Cücü’nün arası final bölümünde giderek gerilmeye devam edecek. Köşeye sıkışmış gibi hissetmeye başlayan Cücü’nün seçimi ise herkesi oldukça fazla üzmeye başlayacak. Güneş ile Tarık’ın geçmişlerini araştırmaları ve aydınlatma çabaları ise ufak bir çocuk ile hayatlarının kesişmesine yol açacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz