Acun Ilıcalı ve Esra Erol’a Büyük Şok: Müge Anlı’yı Zirveden Kimse İndiremiyor!

Aleyna

ATV

29 Eylül 2022

Acun Ilıcalı ve Esra Erol’a Büyük Şok: Müge Anlı’yı Zirveden Kimse İndiremiyor!

Uzun yıllardır ATV ekranlarında karşımıza çıkmaya devam eden Müge Anlı’nın Tatlı Sert programı sabah saatlerinde yayınlanıyor olmasına rağmen, milyon liralık bütçeli yapımlara kafa tutarak reyting sıralamasını domine ediyor. Özellikle de şu sıralar Acun Ilıcalı’nın en sevilen programı olmayı başaran Masterchef her ne kadar ilgi çekiyor olsa da, bazı reyting gruplarında Müge Anlı’nın Tatlı Sert programını geçmeyi başarıyor. Özellikle de Müge Anlı’nın en büyük rakibi olan Esra Erol ise reyting sıralamasında oldukça alt sıralarda yer alıyor.

Esra Erol ve Müge Anlı

Reyting Savaşlarında İş Kızışıyor!

Bildiğiniz gibi artık Ekim ayına doğru ilermeye başladık ve birçok yeni sezon dizisi izleyicilerle çoktan buluştu! Hatta Dilan Deniz Çiçek ve Serkay Tütüncü’nün başrollerini paylaştığı bir dizi, reytinglere yenik düşerek ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Yeni dizilerin yanında bir de önceki sezonlardan devam eden diğer diziler de reyting savaşına katılınca iş oldukça kızışıyor. Ancak bu dizi sezonunun, geçtiğimiz yıllara nazaran daha durağan olduğunu söyleyebiliriz.

blank

Geçtiğimiz sezon; Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız ve Sadakatsiz gibi yayınlandığı günü domine etmeyi başaran iddialı yapımları şimdilik görebilmiş değiliz. Ancak zaman içinde belki de iddialı dizilerin yerini yeni yapımların aldığını görebiliriz. Yaz sezonunun bitmesi sadece dizilerin değil aynı zamanda gündüz kuşağı programların da başlangıcını beraberinde getirdi. Özellikle de gündüz kuşağı programları konusunda ATV’nin başarısını görmezden gelemeyiz!

Zirve Yine Müge Anlı’nın!

blank

Sabah Müge Anlı’nın Tatlı Sert programıyla başlayan gündüz kuşağı maratonu, akşama doğru Esra Erol’la devam ediyor. Müge Anlı’nın programında yaşanan gelişmeler ise seyirciler tarafından pür dikkat bir şekilde izleniyor. Hal böyle olunca reyting sıralamasında Müge Anlı’yı görmemiz şaşırtıcı olmuyor. 28 Eylül 2022 Çarşamba gününün reytinglerine baktığımızda ise zirveyi Müge Anlı ve Masterchef’in paylaştığını görebiliyoruz. Ardından ise Fox’un yeni dizisi Bir Peri Masalı’nın yüksek bir reyting ile sezona başladığını görüyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz