Kördüğüm 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kördüğüm 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Fox TV ekranlarında büyük bir heyecan ile beklenen Kördüğüm dizisinin 2. bölümüne ait olan fragmanı bugün yayınlandı. Yerli bir otomobil yapma hayali ile yanıp tutuşan Ali Nejat bu bölümde hayalini gerçekleştirecek. Projesini açıklamak için doğum günü partisi veren Didem’in eline silah alarak Ali Nejat’ın karşısına dikilmesi ise büyük bir paniğe yol açar.

Ali Nejat ile yaşadıkları kısa süreli ilişkiden çocuk sahibi olan Didem, oğlu Kaan’ı Ali Nejat’a kabul ettirebilmek için çaresinin yalnızca bu olduğunu düşünmektedir. Eline silah alarak Ali Nejat’a oğlunu kabul ettirmeye çalışan Didem’i ise hiç bilmediği ve tahmin dahi edemeyeceği yeni sürprizler beklemektedir.

Didem silahını hastalığını bildiği için ve çok az ömrünün kaldığını bildiği için almıştır. Ancak diğer yandan silahı Ali Nejat’a doğrulturken kendisine doğru da çevirebilme ihtimali vardır. Annesini bekleyen Kaan bu olaydan sonra kendisini reddeden annesi Didem’den uzaklaşabilmek için dedesi Hasan’ın evine yerleşir.

Dedesinin evine yerleşen Kaan annesinin ve hastanede tedavi görürken tesadüfen karşılaştığı Naz’ın yanında da olmak istemektedir. Hasan ise kızına yaşattıkları için kendisini suçlamaya devam eder. Didem ise konu ile ilgili sessizliğini korumaktadır.

Hayat görüşleri ve karakterleri birbiriyle tamamen zıt olarak iki karakteri konu alan Kördüğüm dizisinin yeni bölümünü bu Perşembe akşamı saat 20:00’de Fox TV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz