Cengiz Coşkun Set Yaşantısını Anlattı

Cengiz Coşkun Set Yaşantısını Anlattı

TRT 1 ekranlarında uzun süredir yayınlanmakta olan heyecan dolu dizi Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul’un yakın silah arkadaşı olan Turgut Alp’i canlandıran Cengiz Coşkun, sette vakit geçirdiği zamanlarda dünyadan koptuğunu ve iyi hissettiğini söyledi. Dizideki karakterlerin mert ve samimi olmalarını çok sevdiğini söyleyen Coşkun, dizideki karakterlerin özel hayatını da etkilediğini belirtti.

Star TV’den Nil Özer ile röportaj yapan ünlü oyuncu Cengiz Coşkun hayatı ile merak edilen soruları da açıkladı. Yoğun bir tempoda çalıştıklarını söyleyen oyuncu beş-altı gün gibi kısa bir zamanda dizinin çekimlerinin tamamlanması gerektiğini ve bunun oldukça zor olabildiğini söyledi. Özellikle hava şartlarının sert geçtiği günlerde dizi çekimlerinin daha da zorlaştığını ama hiçbir şekilde yılmadıklarını söyleyen oyuncu bu hayatından memnun olduğunu söyledi.

Dizinin Beğenilmesinin Sebeplerini Açıkladı

Ünlü oyuncu Cengiz Coşkun dizinin seyredilmesini sebeplerini şu şekilde açıkladı, ‘Varoluşumuz, ecdadımız kısacası tarihimiz bu dizide yer alıyor. Dizinin bu kadar fazla sevilmesinin ardındaki en önemli sebepler bunlar olabilir. Örf ve adetlerimiz, milli duygularımız unutulmaya yüz tutmuş şekildeydi. Dizi sayesinde izleyenlerin bu duygularını yeniden canlandırdık diyebilirim. Gerçeğe yakın bir set ortamında izleyenlere destansı hikayeleri gerçeklik hissi ile anlatmaya çalışıyoruz. İzleyenler ise bu durumu samimi bularak kendileri ile empati kuruyorlar.’

Turgut Alp’in tapınakçıların eline esir düştükten sonra işkenceye uğradığı çekimlerde oldukça zorlandığını söyleyen ünlü oyuncu, bazı sahnelerin kendisini fazla yorduğunu ama oyunculuk kariyerinden memnun olduğu ve dizide yer almaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz