Köstebek Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

15 Temmuz 2016
Köstebek Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Delibal projesinden sonra uzun süredir ekranlarda gözükmeyen Çağatay Ulusoy'un yeni dizi projesi Köstebek hayranlarını uzun süredir heyecanlandırıyordu. Ulusoy'un hayranları sosyal medya platformlarında sürekli olarak dizinin ne zaman başlayacağını, dizinin yapım ekibi olan Ay Yapım'a soruyorlardı.

Televizyon ekranlarına yeni bir soluk getireceği söylenen Köstebek dizisinde Çağatay Ulusoy ile birlikte Farah Zeynep Abdullah'ın da olacağı söyleniyor. Medcezir ve Delibal ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Çağatay Ulusoy'un önümüzdeki günlerde Köstebek dizisi ile ekranlara tekrar geri döneceği söyleniyor.

Yaz Sezonundan Sonra Başlayacak

2006 yapımı The Departed adlı filmde Costello karakterine hayat veren Jack Nicholsun'ın yerine ise Çetin Tekindor ve Haluk Bilginer gibi isimlerin düşünüldüğü söyleniyor. Kadın oyuncu olarak ise Farah Zeynep Abdullah'a artık kesin gözü ile bakılıyor.

Köstebek dizisinin yayın tarihi olarak ise yaz sezonunun sonları işaret edildi. Yaz aylarının sona ermesi ve yaz dizisi projelerinin ekranlardan kaldırılması ile birlikte Köstebek dizisi uzun soluklu bir dizi olarak yayınlanmaya başlayacak.

Son olarak Delibal filminde Leyla Lydia Tuğutlu ile rol alan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un hayranları ise dizinin daha erken bir tarihte başlaması için sosyal medya platformlarında paylaşım yapmaya başlamış durumdalar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz