Kanıt: Ateş Üstünde Ekibi İlk Bölüm Yemeği için Toplandı

15 Temmuz 2016
Kanıt: Ateş Üstünde Ekibi İlk Bölüm Yemeği için Toplandı

Televizyon ekranlarında daha önce işlenmemiş olan hikayesi ve genç oyuncu kadrosu ile gündeme geldiği ilk günden beri adından sık sık söz ettirmeyi başaran Kanıt: Ateş Üstünde dizisinin oyuncuları ve yapım ekibi ilk bölüm için özel bir yemekte bir araya geldiler.

ANS / NULOOK tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin yönetmenliğini Abdullah Oğuz üstlenirken, senaryo yazarlığını ise Ahmet Saatçioğlu yapıyor. Ayşe Teker Dereköylü ve Pınar Erkum tarafından da desteklenen dizi senaryosu ilk bölümü ile herkesi etkilemeyi başardı.

Yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında Salı akşamları saat 20:00'da yayınlanacak olan Kanıt: Ateş Üstünde dizisinin başrol oyuncuları arasında Tansel Öngel, Başak Güroz, Ahmet Olgun Sünear ve Gurur Aydoğan gibi isimler yer alıyor.

Salı Akşamları Saat 20:00'de Kanal D Ekranlarında

İlk bölüm yemeğine katılan dizi oyuncuları ve yapım ekibinin ise son derece heyecanlı tavırlar içerisinde olduğu basın mensuplarının gözünden kaçmadı. Bol bol fotoğraf çektiren dizi oyuncuları ve yapımcıları gecenin sonunda yeni dizi projesinden son derece umutlu olduklarını belirttiler.

Gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek dram ve polisiye bir hikayeyi işleyen Kanıt: Ateş Üstünde dizisi artık her Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de yayınlanacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz