“Kötü Anne” Suçlamalarına Cevap Verdi! Kızı Melisa’yla Videolar Paylaşan Şeyma Subaşı “Böyle mutluyuz” Dedi

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

“Kötü Anne” Suçlamalarına Cevap Verdi! Kızı Melisa’yla Videolar Paylaşan Şeyma Subaşı “Böyle mutluyuz” Dedi

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, kendisini “kötü anne” olmakla suçlayanlara Instagram’dan cevap verdi. “Eğlenceli bir anneyim ve böyle mutluyuz” diyen Subaşı, pek çok video paylaştı.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı

Sosyal medya fenomeni -bugünlerde de tasarımcı- Şeyma Subaşı, hayatımıza ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’yla yaşadığı aşkla girdi. Evli bir adam olan Acun Ilıcalı, henüz bir üniversite öğrencisi olan Şeyma Subaşı’yla aşk yaşamakta bir sakınca görmemişti! Sevgilisine programlarında iş veren ve aşkı en başta yalanlamaya çalışan da Acun Ilıcalı’ydı.

Şeyma Subaşı

Ama her şeyi göz önünde yaşaması, sevgilisinin eşine çirkin göndermeler yapması ve meşhur “Boşandılar” pozu, Şeyma Subaşı’nı ilişkideki günah keçisi yaptı. Üstelik, Acun Ilıcalı “Şeyma’nın peşinden ben koştum” dediği halde! Şeyma Subaşı onlarca hata yapsa da, eşine verdiği sadakat sözünden dönen kişinin Acun Ilıcalı olduğu hep unutuldu. Kızları Melisa bile bu karalama kampanyasının bir parçası oldu.

Sosyal Medya İkiye Ayrıldı

Şeyma Subaşı Melisa

Şeyma Subaşı, Melisa’ya iyi bakmadığı ve onu bir “para makinesi” olarak gördüğü gerekçesiyle sık sık eleştiriliyor. Son olarak, dün Twitter’da yayılan bir fotoğraf ortalığı ayağa kaldırdı. Annesi arkadaşlarıyla eğlenirken bir köşede uyuyan Melisa üzerinden Şeyma Subaşı’ya saldırılar başladı.

Şeyma Subaşı Melisa story

Ama “Melisa annesinden alınsın” diyenlerin yanında Şeyma Subaşı’nı savunanlar da vardı. Bazı kullanıcılar, “Düğünde sandalyede uyuyan çocuk” durumundan ötesinin yaşanmadığını söyledi.

Şeyma Subaşı da dün çıkan tartışmanın ardından “Her şeyden önce bir anneyim” kartını oynadı ve kızı Melisa’yla ilgilendiği videoları paylaştı.

“Biz böyle mutluyuz”

Şeyma Subaşı story

Şeyma Subaşı, “Her zaman eğlenceli bir anneydim ve bunu değiştirmeyi de düşünmüyorum. Çünkü biz böyle mutluyuz” dedi ve kızı Melisa’yla olan pek çok videosunu paylaştı.

Melisa da annesi kadar mutlu görünüyor gerçekten de!

Melisa oyun oynarken düştüğü için yine annesinden alınmasını talep edebilirler!

Şeyma Subaşı bu videoyu da “Acımadı ki, nanik nanik” diyerek paylaştı.

Son olarak, sevgilisiyle tenis oynarken Melisa’nın çektiği videoyu paylaşan Şeyma Subaşı, “Bizimki böyle bir hayat, karışmayın” mesajı vermiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz