Sosyal Medyayı Fena Salladı! Esra Dermancıoğlu Uçuk Kaçık Paylaşımlarıyla Takipçilerini Mest Etti

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Sosyal Medyayı Fena Salladı! Esra Dermancıoğlu Uçuk Kaçık Paylaşımlarıyla Takipçilerini Mest Etti

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, bu kez çılgın paylaşımlarıyla gündeme geldi. “Bazen Esra” notuyla yaptığı paylaşımlar takipçilerini çok güldürdü.

Esra Dermancıoğlu

Başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu, rating rekortmeni dizi “Bir Zamanlar Çukurova”da oynadığı Behice karakteriyle çok konuşuluyordu. Diziden ayrıldıktan sonra da yaşadığı aşkla ve “Söylemezsem Olmaz” ekibine verdiği ayarla gündeme geldi. Eee, Esra Dermancıoğlu kırılgan starlara hiç benzemiyor sonuçta, ağzınıza geleni söyleyip susmasını bekleyemezsiniz!

Esra Dermancıoğlu, bu olayların sonrasında çektiği yeni videolarla sosyal medyada kendisine bir kitle yaratmaya başladı. Gelin, çok konuşulan bu videoların arkasında yatanlara hep birlikte bakalım!

“Avrupa Yakası” ile Hayatı Değişti

Esra Dermancıoğlu

Esra Dermancıoğlu’nun oyunculuk tutkusu çocukluğunda da varmış. Ama çok başka yollara sapmış ve başka alanlarda eğitim almış. Oyunculuk onun için arada bir kurslara gidip eğitimini aldığı bir hobi olarak kalmış. Bir doğum günü ise her şeyi değiştirmiş!

Esra Dermancıoğlu

Arkadaşının üzeri yollarla dolu olan doğum günü pastası, partinin muhabbet konusunu belirlemiş: “Seçtiğin yoldan memnun musun?” Esra Dermancıoğlu da yine oyunculuk tutkusundan dem vurmuş. Birkaç gün sonra da partinin diğer konuklarından Gülse Birsel’den bir mesaj almış: “Tek bölümlük bir rol yazdım, oynamak ister misin?

Esra Dermancıoğlu

Böylece, Esra Dermancıoğlu 2008 yılında “Avrupa Yakası”nda oynayarak setlere adım atmış. Yani, 40 yaşından sonra tüm hayatını değiştiren ve sektörün kalıcı isimlerinden biri olmayı başardı. Bunun için de insanların söylediklerine aldırmayan ve hafif çatlak biri olmak gerekiyor galiba. Çektiği videolar da bunun kanıtı!

“Manyakla büyük eğleniyoruz”

Esra Dermancıoğlu’nun “Bir tek beynimle iyi geçinebiliyormuşum gibi geliyor” diyerek paylaştığı video çok konuşulmuştu.

Boran Kuzum’la da yakın arkadaş ve ikili çok eğleniyor!

Bazen Esra” makarnalarla kaplıdır!

Ünlü oyuncunun canhıraş şekilde darbuka çaldığı anlar da içindeki çocuğu gözler önüne serdi!

Sokaklarda koştururken karşılaştığı atı göremesek de Esra Dermancıoğlu’nun neşesi bizi de şenlendirdi.

Umarız, Esra Dermancıoğlu içindeki çocuğu hiç kaybetmez!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz