Müge Anlı’dan 19 Gündür Kayıp Olan Şahap Örcün’ün İntihar İddiasına Güzel Soru: Siz Romeo ve Juliet misiniz?

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Müge Anlı’dan 19 Gündür Kayıp Olan Şahap Örcün’ün İntihar İddiasına Güzel Soru: Siz Romeo ve Juliet misiniz?

Bundan 20 gün önce Adana’da ortadan kaybolan ve hala kendisinden haber alınamayan Şahap Örcün’ün ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programında. Aileye göre babalarının kayboluşunun arkasında arkadaşı Mehmet Ali Tunç bulunuyor. Arkadaşı Mehmet Ali Tunç’un iddiaları ise oldukça ilginç!

Birlikte İntihara Gittik!

Müge Anlı bugünkü programı ile yine sır dolu bir olayı aydınlatmaya çalışıyor. 20 gündür bulunamayan Şahap Örcün’ün arkadaşı Mehmet Ali Tunç Müge Anlı ile Tatlı Sert programında oldukça ilginç açıklamalarda bulundu. Tunç’un iddiasına göre maddi bunalımlar yüzünden ölmeye karar veren Şahap Örcün arkadaşına birlikte intihar etmeyi teklif etmiş. Bu teklifi kabul eden Mehmet Ali Tunç da onunla Adana Çatalan Köprüsüne gelmeyi kabul etmiş. Öncesinde oturup çay içen, sohbet eden arkadaşlar ardından ölmek için köprüye geliyorlar ve işte o andan sonra Şahap Örcün’den haber alınamıyor. Şahap Örcün atladıktan sonra “Üzerine düşmemek için atlayamadım” diyen Mehmet Ali Tunç ise program boyunca birbiri ile çelişkili ifadelerde bulundu.

Daha Önce de Soba Zehirlenmesi İle Ölmeyi Denemişler

İki arkadaşın birlikte intihar etmeye karar vermeleri ise daha öncelere dayanıyormuş. Mehmet Ali Tunç’un anlattığına göre bu olaydan 10 gün öncesinde iki arkadaş kömürle intihar etmeye çalışmışlar. Ancak kömür kalitesiz olduğundan yakamadıkları için başarısız olmuşlar. Şahap Örcün’ün ailesi ve Müge Anlı’nın esefle dinlediği bu olayın sonucunda soba zehirlenmesi ile ölmeyi beceremeyen arkadaşlar bu nedenle Çatalan Köprüsünden atlamaya karar vermişler.

Müge Anlı’dan Romeo ve Juliet Benzetmesi

Mehmet Ali Tunç’un iddiasına göre birlikte intihara gittiği arkadaşı 53 yaşındaki Şahap Örcün suya atlamış. Ancak sonradan üzerine düşmemek için kendisi atlayamamış. 20 gündür kayıp olan Şahap Örcün’ün öldüğüne inanamayan acılı aile tüm bunların yalan olduğunu düşünüyor. Müge Anlı ise “Sana her ölelim diyenle ölmeye mi gidiyorsun sen?” diyerek iki arkadaşın intihar kararına da akıl erdiremediğini söyledi. Hatta Mehmet Ali Tunç’a “Siz Romeo ve Juliet misiniz?” dedi.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz