Tek Yeteneği Oyunculuk Değilmiş: Buse Varol Alişan’ın Sahnesine Konuk Oldu Sesini Duyanlar Şaşkına Döndü!

Aleyna

Haberler

17 Ocak 2022

Tek Yeteneği Oyunculuk Değilmiş: Buse Varol Alişan’ın Sahnesine Konuk Oldu Sesini Duyanlar Şaşkına Döndü!

Alişan’ın güzel eşi Buse Varol, dün gece Instagram takipçilerini oldukça şaşırttı. Oyunculuk ve Influencerlık yaptığını bildiğimiz Buse Varol, dün eşi Alişan’ın sahne aldığı bir doğum günü organizasyonunda Alişan’ın yanında sahneye çıkarak eşine vokalistlik yaptı. On parmağında on marifet Buse Varol’un sesi duyanları oldukça şaşırttı! Yakın zamanda yeni dizisinin çekimlerine başlayacak olan güzel oyuncu acaba ilerleyen dönemlerde eşiyle birlikte şarkı çıkartır mı? Bekleyip göreceğiz.

İzzet Yıldızhan Alişan’la Gündeme Geldi!

Alişanların cephesinde sular bir türlü durulmak bilmiyor. Ünlü şarkıcı kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybettikten sonra içine kapanmış ve gazetecilerle konuşmaktan uzak durmuştu ancak Alişan sessizliğini dün Sabah’a verdiği röportaj ile bozdu. Röportaj sırasında pek çok itirafta bulunan Alişan, isim vermeden ünlüler camiasından bir isime çok kızgın olduğunu söylemişti; Bir sanatçı var, adını verip onu gündeme getirmek istemiyorum. Paraya hiç ihtiyacı olmayan, tanıdığım biri. Daha önce anlaştığım bir iş vardı ve sahneye çıkamayacağım için aldığım kaporaları iade edeceğimi söyledim. Organizatör başka bir şarkıcıyla anlaşmış. Kardeşimin vefatının 12’nci günüydü, bu şarkıcının menajeri kuzenimi arayıp ‘Sanatçım parasını almadan sahneye çıkmıyor’ dedi. Ben de kuzenimi arattırdım ve ‘Para bende, çıksın pazartesi vereceğim’ dedim. Zaten dünya başıma yıkılmış, gözüm hiçbir şey görmüyor. Ama ısrar etti ve ben parasını o haldeyken yolladım. O şekilde çıkıp konser verdi. Aylar sonra menajeri aradı, ‘Bir daha beni gördüğü yerde selam vermesin’ dedim. O da ‘Sanatçının haberi yok, ben yaptım’ diye cevap verdi. Ama sanatçının haberi olmadan menajerinin asla böyle bir şey yapamayacağını biliyorum. Selçuk’un ölümünden sonra herkes bana destek oldu. Bir tek bu olayı unutmuyorum.”

blank

Sonrasında ise bu ismin İzzet Yıldızhan olduğu ortaya çıkmıştı! Gülşen’e yaptığı eleştiri nedeniyle gündemden düşmeyen İzzet Yıldızhan, şimdi de Alişan’ın konusu yüzünden yeniden magazin camiasına düşmeyi başardı.

Buse Varol Sahneye Çıktı!

Tüm bunların ardından ise Alişan ve Buse Varol, dün bir doğum gününe katıldı. Doğum gününde sahne alan Alişan’ın bir de sürprizi vardı. Alişan’ın, oyunculuk ve Influencerlık yapan güzel eşi Buse Varol, sahnede ünlü şarkıcıya vokalistlik yaparak eşlik etmekten geri durmadı. Buse Varol bu anları Instagram’da paylaşınca herkes oldukça şaşırdı! Bakalım Buse Varol’dan ilerleyen yıllarda müzik çalışması görecek miyiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz