Kurtlar Vadisi 296. Bölümü için Heyecan Dorukta

admin

Kanal D

18 Mayıs 2016

Kurtlar Vadisi 296. Bölümü için Heyecan Dorukta

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi heyecan dolu yeni bölümü ile yarın akşam yine izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Büyük bir heyecan ile beklenen Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 296. yeni bölüm fragmanında aksiyon ve heyecan dolu sahneler yer alıyor.

Başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi 19 Mayıs Perşembe günü akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin yeni bölümünde Polat bu kez Gölge'nin askerleri ile zorlu bir mücadele içerisine girecek. Gölge askerlerini özel bir ilaç ile güçlendirdikten sonra Polat ile karşılaşmaları için devreye sokacak. Gölge, Toryum Santrali protokollerinin imzaladığı toplantının gerçekleşmemesi için ise uzun süredir üzerinde çalıştığı planlarını devreye sokacak. Zeynep'in sırları ise artık herkes tarafından öğreniliyor.

IHA'nın da hedefi halinde olan Polat, ani bir şekilde Gölge'nin askerleri ile karşılaşınca başının büyük bir belada olduğunu fark eder. Özel görev için İstanbul'a getirilen Tilki ile Polat'ın birleşerek Gölge'nin askerlerine meydan okuması ise aksiyon dolu sahnelerin yaşanmasına yol açacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz