Seksenler Dizisinde Sürpriz Ayrılık

admin

TRT 1

27 Mayıs 2016

Seksenler Dizisinde Sürpriz Ayrılık

Seksenler dizisinin Türk halkı tarafından bu kadar sevilmesinin ardında tamamen içimizden karakterlerin dizide yer alması bulunuyor. Seksenli yılları espirili ve mizahi bir yönden tekrar izleyenlere yaşatmayı hedefleyen Seksenler dizisi, TRT 1 ekranlarında yayınlandığı her bölümü ile reyting rekorları kırmayı başarıyor.

Sezon finali yapan dizi hakkında ise bugün sürpriz bir ayrılık kararı ortaya çıktı. Birol Güven tarafından senaryosu yazılan ve Mint Prodüksiyon tarafından yapımcılığı üstlenen Seksenler dizisinde her şey yolunda gidiyor gibi gözükürken ortaya çıkan ayrılık haberi herkesi şaşkına çevirdi.

Dizi Müfit Can Saçıntı Olmadan Devam Edecek

Seksenler dizisinin 5 yılı aşkın süredir içerisinde olan ve yönetmen koltuğunda oturan Müfit Can Saçıntı, 193 bölüm sonrasında bu görevinden ayrılacağını açıkladı. Aldığı ayrılık kararını sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Müfit Can Saçıntı, yanlış anlaşılmaların önüne geçebilmek için açıklama yaptı.

Dizinin artık kendisi olmadan devam edeceğini söyleyen Saçıntı, dizi ekibinde kendisine eşlik eden tüm arkadaşlarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Böyle bir ekip ile çalıştığı için kendisini şanslı hissettiğini söyleyen Saçıntı, yeni projelerde tekrar yer almak istediğini ancak bir süre dinlenmesi gerektiğini de söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz