Muhteşem Yüzyıl Kösem Kadrosuna Sürpriz İsim

admin

Star TV

20 Ocak 2016

Muhteşem Yüzyıl Kösem Kadrosuna Sürpriz İsim

Star TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi heyecan dolu bölümleri ile ünlü oyuncuları ekranlara getirmeye devam ediyor. Başrollerinde Ekin Koç ve Beren Saat’in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosuna usta oyunculardan olan Cihan Ünal’da katıldı. Cihan Ünal, yarın akşam yayınlanacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yeni bölümünde Kuyucu Murad Paşa rolü ile karşımıza gelecek.

Yayınlandığı ilk günlerden beri büyük bir ilgi görmeyi başaran ve nefes kesen sahneleri ile milyonlara hitap etmeyi başaran Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yarın yayınlanacak olan bölümünde heyecan dolu sahneler yer alacak.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem’de bu hafta Safiye ve Kösem arasında kılıçlar çekilecek. Babasının ölümü ile derinden sarsılan Kösem ise intikam yemini ile ortalığı birbirine katmaya hazırlanıyor. Safiye’ye zarar verebilmek için haremde yapılan büyük operasyon Cennet’in ölüm ile burun buruna gelmesine sebep oluyor.

Eski saraya sürgün ettirilen Handan ise saraydan ayrılıyor. Kösem’in haremdeki etkisine ve gücüne bir son vermesini isteyen Safiye, Ahmed için bir cariye arayışı içine giriyor. Kösem ve Ahmed’in aşkı ise bu bölümde büyük bir sınavdan geçiyor. Derviş Pşşaa ve Fahriye Sultan’In düğünü de aynı bölüm içerisinde izleyenler ile paylaşılacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz