Kurtlar Vadisi Pusu 281. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kurtlar Vadisi Pusu 281. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi Pusu, bu sezon yine Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi olmaya devam ediyor. Tam tamına 13 yıldır ekranlarda olan Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta 281. bölümü ile hız kesmeden kaldığı yerden devam edecek. 281. bölümüne ait fragmanı yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin başrollerinde Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban yer alıyor.

Gölge ile Polat Hesaplaşması Yaşanacak

Yeni yayınlanan fragmanda Polat Alemdar ile Gölge en sonunda teke tek karşı karşıya gelirler. Polat, Gölge’yi KGT elemanlarının bulunduğu mezarlığa götürür ve burada onunla hesaplaşmak istediğini söyler. Gölge’yi arkadaşlarının olduğu mezara götüren Polat, ‘Burada benim kardeşlerim yatıyor. Onları öldüren kişi ise sensin.’ der.

Gölge ile büyük bir hesaplaşmaya giren Polat’ın bu hesaplaşmadan sağ çıkıp çıkamayacağı ise büyük bir merak konusudur. 28 Ocak Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu’nun 281. bölümünde bu büyük hesaplaşmayı izleyebilirsiniz.

Dizinin yayınlanan 281. bölümüne ait yeni fragmanını izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz