Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

Star TV

27 Ocak 2016

Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Star TV ekranlarında her hafta Perşembe günü milyonlar tarafından izlenmekte olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yeni bölümü 28 Ocak Perşembe akşamı saat 20:00 itibariyle yine ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında 11. bölüm ile ilgili pek çok farklı ipucu yer alıyor. Çarpıcı sahnelerin yer aldığı tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Fahriye’nin kaçtığını öğrenmek üzere olan Safiye büyük bir telaşa kapılır. Büyük sırrını herkesten saklamaya çalışan Kösem’in öğrenmesi ile işler birbirine giriyor. Fahriye’nin kaçtığı haberini öğrenen Sultan Ahmed, içindeki büyük öfkeyi bastıramadan hesaplaşmak için yola çıkıyor.

Derviş ise Fahriye’nin peşini bırakmayacak gibi gözüküyor. Mehmet Giray ise Şahin’i hapisten kaçırma planlarını hayata geçirmeye çalışıyor. Şahin, verdiği karar ile herkesin hayatında köklü değişikliklerin yaşanmasına sebep oluyor. Kösem ise Katerina’yı saraydan göndermek için kolları sıvıyor.

Fakat Ahmet’in büyük hamlesi ile Kösem hüsrana uğruyor. Kösem’in hamile olduğu haberi saray içerisinde büyük bir paniğe yol açıyor. Fahriye aniden saraya geri dönünce herkes şaşırmaa başlıyor. Büyük bir bunalım yaşayan Fahriye’yi teselle etme görevi ise Derviş’in oluyor. Kösem diğer yandan Safiye’ye son darbeyi indirebilmek için harekete geçiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz