Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

17 Şubat 2016
Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Ekranların efsane dizileri arasında yerini almayı başaran Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölümü ile izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 18 Şubat Perşembe akşamı izleyenleri ekranları başına kilitleyecek olan dizide Polat’ın öldüğünden şüphelenen ekip Candan’ı getirecek. Cahit ise Polat’ı bulabilmek için tekrar harekete geçecek.

Pana Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin yayınlanan son bölümünde %17.41 izlenme payı ile sosyal medyayı sallayacak reyting sonuçları ortaya çıkmıştı. Necati Şaşmaz’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 284. bölümünün de aynı etkiyi yaratması bekleniyor.

Murali’nin tedavi yöntemleriyle kendisine gelmeye başlayan Polat bu bölümde ortaya çıkarak iyileşmeye başlayacak. Polat Alemdar’a her şeyi anlatmak isteyen Yusuf ise bu bölümde ilginç ve ummadığı bir tepki ile karşılaşacak. Yusuf, Gölge ve John Smith’in işleri arasında bağlantıları tespit etmek için yola koyulur.

Yusuf’un bu yolda karşısına çıkacak kişi ise Fehmi Kuzuzade’nin sahibi olduğu Kuzuzade Holding olacaktır. Polat’ın en bilindik düşmanları arasında yer alan Gölge ise hayalindeki Büyük Babil Devleti’ni kurabilmek için artık harekete geçmeye hazırdır. Gölge’ye göre artık önünde herhangi bir engel kalmamıştır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz