Asla Vazgeçmem 50. Bölümünde Yiğit Kurtulabilecek mi?

Asla Vazgeçmem 50. Bölümünde Yiğit Kurtulabilecek mi?

Gold Film tarafından yapımcılığını üstlenen Asla Vazgeçmem dizisinin yönetmen koltuğunda Aysun Akyüz oturuyor. Perşembe akşamı 50. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanan dizide sürpriz gelişmeler yer alacak.

Dizinin yeni bölümünde İclal'in müzayedede Nur için düzenlediği tuzaklar yavaş yavaş işlemeye başlayacak. Yiğit ile Nur ise karşı karşıya geldikleri için tekrar kendilerini bir çıkmazın içinde bulmaya başlar.

Yağmur ile arasını sürekli iyi tutmak isteyen Cahit ise artık Yağmur'un Emin ile bir ilişkisi olduğunu öğrenmek üzeredir. İlişkiden haberdar olan Cahit ortalığı birbirine katacak davranışlar sergilemeye başlar. Fakat bu ilişkiyi öğrenen kardeşi Elmas ise bu birlikteliğe karşı olumlu yaklaşmaktadır. Cahit ile Elmas'ın arası ise bu ilişki yüzünden açılma noktasına gelir.

Yiğit ile arasındaki ilişkiyi sorgulamaya başlayan Nur, Yiğit'in helikopterde kaza yaşadığını öğrenince aralarındaki aşkın ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlayacaktır. Nur'un mankenlik yapmak istediğini Yiğit bir kez daha şok yaşar. Nur'un neden böyle bir adım atmak istediğini anlamayan Yiğit aynı zamanda Nur'un kendisine bu durumu belirtmemesine de sinirlenmiştir.

Geçirilen helikopterdeki kazanın etkileri ve ikili arasındaki büyük aşk oyunları dizinin yarın akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde yer alacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz