Sera Tokdemir Dizi Setinde Ölümden Döndü

Sera Tokdemir Dizi Setinde Ölümden Döndü

Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan ve geçtiğimiz hafta sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara veren Kertenkele dizisinde Sera Tokdemir'in alevler arasında kalacağı bölüm çekilirken ufak bir kaza meydana geldi. Elleri, ayakları ve ağzı bantlı olan oyuncunun boyun ve ayak bölgesinde ciddi yanıklar oldu. Tokdemir'e dizi ekibi acil şekilde müdahale etti.

ATV ekranlarında Cumartesi akşamlarına damga vuran Kertenkele'nin son final bölümü için çekilen bu sahne Riva'da inşa edilen kulübede gerçekleşmişti. Sera Tokdemir'in içinde yer aldığı kulübenin ateşe verilmesi olayların karışmasına sebep oldu. Yapım şirketinin olası risklere karşı ambulans ve itfaiyeyi bölgede bulundurması ise büyük bir facianın ortaya çıkmasını engelledi.

Dizi Ekibi Müdahale Etti

Elleri, ayakları ve ağzı bantlı olan Tokdemir, dumandan da etkilenerek zarar gördü. Rol yaptığı zannedilen oyuncu kurtarıldıktan sonra durumun ciddiyeti fark edildi ve oyuncu hemen dışarıya çıkartıldı. Ateşe verilen kulübe içerisinde sıcaktan etkilenen oyuncunun kolyesinin ısınmasından dolayı boynunda yanık oluştuğu ortaya çıktı.

Ağzı da bantlı olduğu için tepki veremeyen ünlü oyuncu bir görevlinin fark etmesi sonucunda ölümden dönmüş oldu. Kontrolsüz bir şekilde yükselen alevlerden kurtulan oyuncu bu anı çok zor atlattığını belirtti.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz