Kuruluş Osman mı, Kardeşlerim mi? ATV’nin Hangi Fenomen Dizisi Final Yaparak Ekranlara Veda Edecek?

Aleyna

Haberler

26 Ocak 2022

Kuruluş Osman mı, Kardeşlerim mi? ATV’nin Hangi Fenomen Dizisi Final Yaparak Ekranlara Veda Edecek?

ATV ekranlarında yayınlanan dizilerin büyük bir çoğunluğu reytinglerde başarılı performans göstererek yayın hayatına devam ediyor. TRT1’in efsane dizisi Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde çekilen Kuruluş Osman, yayınlandığı günde reyting listesini domine etmeyi başararak rakiplerine şans tanımıyor! Kuruluş Osman’ın dışında ise; Destan, Kardeşlerim, Bir Zamanlar Çukurova ve Kalp Yarası gibi yapımlar reytinglerde başarılı sonuçlar göstererek hem sosyal medyada hem reytinglerde kendini kanıtlıyor.

Kalp Yarası Ekranlara Veda Ediyor!

Ancak TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre ATV’nin başarı yapımları arasında yer alan bir dizi yakın zaman içinde final yaparak ekranlara veda etmeyi planlıyormuş! O dizi ise Yağmur Tanrısevsin ve Gökhan Alkan’ın başrollerini paylaştığı, Pazartesi akşamları yayınlanan Kalp Yarası, söylentilere göre başarılı dizi 32. bölümde final bölümüyle ekranlara veda edecekmiş!

28 bölümdür Pazartesi akşamları ATV ekranlarında fırtınalar estiren Kalp Yarası dizisinin senaryosu kadar oyuncu kadrosuda dikkatleri çekiyordu. Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Bora Cengiz, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak ve Zehra Yılmaz’ın rol aldığı dizi geçtiğimiz gün 28. bölümüyle ekranlara gelmişti ancak artan reyting savaşlarının ardından sıralamasını koruyamayan dizi, söylenenlere göre 32. bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyormuş!

32. Bölümde Final Yapıyor!

blank

Yayınlandığı ilk bölümlerde büyük bir seyirci kitlesi elde etmeyi başaran Kalp Yarası, ilerleyen bölümlerde istenilen başarıyı yakalayamadı. Bir de üzerine birçok yeni yapım yayınlanmaya başladı, hal böyle olunca Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran’ın başrollerini paylaştığı dizi reyting savaşına kurban gitti. Gün geçtikçe seyircisini kaybeden dizinin fişi çekildi, 32. bölümle final yapmasına karar verildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz