Sadakatsiz’in Yıldızı Melis Sezen’in Derin Göğüs Dekoltesi Karlı Havalarda Görenlerin İçini Isıttı!

Aleyna

Haberler

26 Ocak 2022

Sadakatsiz’in Yıldızı Melis Sezen’in Derin Göğüs Dekoltesi Karlı Havalarda Görenlerin İçini Isıttı!

Sadakatsiz dizisinde başarılı performans sergileyen Melis Sezen, son yılların en başarılı genç oyuncuları arasında yer alıyor. Son olarak katıldığı bir ödül töreninde söylediği sözlerle magazin gündemine oturan güzel oyuncu, bugün Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar ile içimizi yakmayı başardı. Derin göğüs dekoltesiyle poz vermekten geri durmayan Melis Sezen’in fotoğrafına kısa sürede beğeni ve yorum yağmuru geldi!

Yıldızı Yükseliyor!

Bildiğiniz gibi Sadakatsiz dizisi geçtiğimiz sezona damgasını vurmayı başarmıştı. Birçok dram dizisinin arasından sıyrılan ve reyting sıralamasını domine etmeyi başaran Sadakatsiz dizisi, farklı senaryosu ve başarılı oyunculuklarıyla sadece reytinglerde değil sosyal medyada da adından sıkça söz ettiriyordu ancak bu sezon yeni dizilerin de reyting savaşına dahil olmasıyla Sadakatsiz eski popülerliğini yitirmeye başladı.

blank

Hatta geçtiğimiz sezon yayınlandığı günlerde zirveye oturmayı başaran Sadakatsiz, bu sezonda reyting savaşında gerilemeye başladı. Bu sezon nasıl bir Sadakatsiz izleyeceğiz hepimiz merak ediyoruz ancak dizinin oyuncuları bu süre içinde popülerliklerini katlamayı başardı. Özellikle de Melis Sezen, son yılların en başarılı genç oyuncuları arasında yer alıyor, birçok marka ile işbirliği yapan güzelimiz reklamlar filmlerinde de yer almaya başladı.

Yeni Pozları!

Şimdilerde Fox’un Maske Kimsin Sen? yarışmasında seyrettiğimiz güzel oyuncu bugün Alem dergisi için kamera karşısına geçmeyi ve röportaj vermeyi ihmal etmedi. Sosyal medyadan aldığı eleştiriler hakkında; “Yapıcı eleştiriye her zaman açığım çünkü eleştirinin amacı zaten yapıcı olma üzerinedir. Yıkıcı eleştiri, eleştiri başlığı altına sığınıp taşmak, kişisel değerler üzerinden konuşmak, aradaki saygıyı yok saymak; işte burada nasıl saygı yok sayılıyorsa, ben de bu eleştiriyi yok sayarım. Çünkü eleştiri başlığı adı altında yapılan saygısızlığı kabul etmem ve bunu yapan kişi de benim hayatımda olamaz. Benim dünyamda buna yer yok” sözlerini söyleyen Melis Sezen’in fotoğraf çekiminden sosyal medyada paylaşılan görüntüler olay yarattı!

Güzel oyuncunun derin göğüs dekoltesi sosyal medyayı salladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz