Şeyma Subaşı’nın Melisa Özlemi: Şeyma Melisa’yı Miami’ye Göndermeyen Acun Ilıcalı’ya Sitem Etti!

Aleyna

Haberler

26 Ocak 2022

Şeyma Subaşı’nın Melisa Özlemi: Şeyma Melisa’yı Miami’ye Göndermeyen Acun Ilıcalı’ya Sitem Etti!

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı çifti, geçtiğimiz yıllarda evliliklerini sonlandırmış olsa da kızları Melisa için sık sık bir araya geliyor ve görüşmeye devam ediyorlar. Şimdilerde çok iyi arkadaş olan ikili bir dönem dolu dizgin aşk yaşamıştı anca ikili zaman içinde farklı yönlere gidince ilişkilerine de son vermek zorunda kalmışlardı. Evliliklerinin sonunda Melisa’nın velayeti ilk olarak Şeyma Subaşı’ya verilse de, ikilinin arasında geçen bir husumet yüzünden velayet Acun Ilıcalı’ya teslim edildi ancak Melisa, Türkiye’de annesi Şeyma ile birlikte yaşamına devam ediyordu.

Melisa Anne-Baba Arasında Kaldı!

Şimdilerde okul çağına gelen Melisa, eskisi gibi annesinin her daim yanında olamıyor. İstanbul’da özel bir okulda eğitimine devam eden Melisa sadece belli zamanlarda annesinin yanına Miami’ye gidiyor ya da Şeyma, kızı Melisa için İstanbul’a gelerek kısa süreliğine de olsa kızıyla vakit geçirme şansına sahip oluyor. Meedo ile nişanlandıktan sonra temelli olarak Miami’ye taşınan Şeyma, ilerleyen dönemlerde kızının buradaki bir okula geçebileceğini söylemişti ancak Acun Ilıcalı’yla aralarında ne geçtiyse ünlü medya patronu bu olaya izin vermemişti.

blank

Şeyma’nın Melisa Özlemi Instagram’a Yansıdı!

Hatta o dönemlerde Instagram hesabından videolu açıklamalar yayınlayan Şeyma, kızının yanında olması gerektiğini savunarak, Acun Ilıcalı’ya sitem dolu sözler söylemekten geri durmamıştı. Şimdilerde ise İstanbul’da yoğun kar yağışı devam ettiği için ne Melisa Miami’ye gidebiliyor ne de Şeyma Melisa için İstanbul’a gelebiliyor. Uzun süredir kızını görmeyen güzel fenomenimiz Instagram hesabından Melisa’nın Miami’deki odasını paylaşarak kızını ne kadar özlediğini dile getirdi.

blank

Melisa olmayan her şeyin yarım olduğunu söyleyen Şeyma Subaşı’nın bu storyleri Acun Ilıcalı’ya sitem olarak algılandı. Bakalım Şeyma’nın bu sitemleri işe yarayacak mı? Bekleyip göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz