Kuruluş Osman’ın Osman Bey’i Burak Özçivit Başarılara Doyamıyor, Ünlü Oyuncu Instagram’da Rekora Koşuyor!

Aleyna

ATV

26 Ocak 2022

Kuruluş Osman’ın Osman Bey’i Burak Özçivit Başarılara Doyamıyor, Ünlü Oyuncu Instagram’da Rekora Koşuyor!

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman’ın başrolü Burak Özçivit, Instagram’da da oldukça seviliyor. Sadece Türkiye’den değil tüm dünyadan hayran kitlesine sahip yakışıklı oyuncu bugün Instagram’da tam 20 milyon takipçiye ulaşmayı başardı. 20 milyon takipçi ile Instagram Türkiye’de en çok takipçiye sahip 5. kişi olmayı başaran Burak Özçivit, ülkemizin global başarısı olmaya devam ediyor. Burak Özçivit’in üstünde ise Nusret, CZN Burak, Hande Erçel ve Mesut Özil bulunuyor.

Kuruluş Osman’la Tüm Dünyada Tanınmaya Başladı!

Bildiğiniz gibi Burak Özçivit’i, magazin sansasyonlarıyla uğraşmayan ve ailesine, mesleğine odaklanan biri olarak tanıyoruz. Şu ana kadar magazinde hiçbir kötü ya da şaşırtıcı haberini duymadığımız Burak Özçivit, şimdilerde Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde aynı oyuncu kadrosu ve aynı yapım ekibi ile çekilen Kuruluş Osman dizisinde Osmanlı İmparatorluğunun kurucusu Osman Bey’i canlandırıyor.

blank

Yayınlandığı günlerde ATV’yi reyting sıralamasında zirveye çıkartmayı başaran Kuruluş Osman sayesinde Burak Özçivit’in namı Türkiye sınırlarını da aştı! Birçok Türk dizisi yurtdışında başarılı performanslar sergilemeye devam ediyor, bu dizilerden biri de Burak Özçivit’in başrolünde olduğu Kuruluş Osman. Dünyanın dört bir yanından farklı ülkelerde seyredilen Kuruluş Osman, aynı zamanda Burak Özçivit’e global bir başarı ve popülerlik getirdi.

Burak Özçivit’in Büyük Instagram Başarısı!

blank

Özellikle de Arap ülkelerinde çok sevilen Burak Özçivit, sadece reytinglerde değil sosyal medyada da başarılı oluyor. Instagram’da pek çok markayla işbirliği yapan yakışıklı oyuncu, bugün büyük bir başarıya imza attı! Instagram’da tam 20 milyon takipçiye ulaşan Burak Özçivit, Instagram Türkiye’de en çok takipçiye sahip 5. kişi olarak adını yazdırdı. Burak Özçivit’in üstünde ise Nusret, CZN Burak, Hande Erçel ve Mesut Özil bulunuyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz