Küsleri Barıştırdı, Cinayetleri Çözdü, Kayıpları Buldu! Ve Müge Anlı Ödüle Layık Görüldü

Aleyna

ATV

1 Nisan 2021

Küsleri Barıştırdı, Cinayetleri Çözdü, Kayıpları Buldu! Ve Müge Anlı Ödüle Layık Görüldü

ATV ekranlarının sevilen programlarından birisi olan Müge Anlı İle Tatlı Sert’in sunucusu Müge Anlı bugün bir ödüle daha layık görüldü. Ünlü sunucu bu ödülle birlikte bugüne kadar çözüme kavuşturduğu bir çok olayın haklı gururunu yaşıyor. İşte Müge Anlı’ya verilen ödül ve güzel sunucunun kısa başarı hikayesi!

İzmir STK’larından Hizmet Ödülü

Müge Anlı bugünkü programında kendisine verilen bir ödülü açıkladı ve yine sevenlerinden büyük takdir topladı. İzmir Sivil Toplum kuruluşlarından “Yılın En’leri” kapsamında verilecek olan “Hizmet Ödülü” Müge Anlı’ya geldi. Programlarında birçok esrarengiz olayın aydınlatılmasına, cinayetlerin faillerinin bulunmasına ve bir şekilde adaletin yerini bulmasına yardımcı olan Müge Anlı 36 Federasyon ve 386 dernek temsilcisinin oyuyla bu ödüle hak kazandı.

Altın Kelebek’te İki Ödül Birden

Müge anlı

Ünlü sunucu geçtiğimiz yıl ise Altın Kelebek’te iki ödülü bir arada kazanmıştı. “En İyi Gündüz Kuşağı Programı: Müge Anlı ile Tatlı Sert” ödülünün yanı sıra “En İyi Kadın Sunucu” dalında da ödülü kimselere bırakmamıştı. Müge Anlı ayrıca 2018 yılındaki 45. Altın Kelebek ödüllerinde de “En İyi Kadın Sunucu” ödülünü hak etmişti.

Yılın Reality Programı

Müge Anlı - Recep Tayyip ERdoğan

Müge Anlı 2019 yılında da özel bir ödül alarak Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Çözdüğü cinayetlerle, bulduğu kayıplarla birçok takipçisinin güvenini kazanan Müge Anlı, Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneği Ödül Töreninde Yılın Reality Haber Programı seçilmişti. Ünlü sunucu ödülünü Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden almıştı.

Herkes Müge Anlı Gibi Çalışsa!

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Ülkede yaşanan birçok şiddet olayı, kayıplar ve cinayet gibi vakaların arkasındaki giz perdesini ortaya çıkarmaya çalışan Müge Anlı gerçekten tek başına bir kurummuş gibi çalışıyor. Bununla da yetinmiyor kimi zaman canlı yayında Emniyet birimlerine bildirimde bulunarak suçluları adalete teslim ediyor. Ne diyelim! Herkes Müge Anlı gibi çalışsa herhalde ne bir şiddet ne de bir cinayet kalır ülkede.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz