Aman Fahriye Evcen Duymasın! Hekimoğlu’nun Zeynep’i Damla Colbay’ın 10 Yıl Önceki Hayalleri Gerçek Oldu

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Aman Fahriye Evcen Duymasın! Hekimoğlu’nun Zeynep’i Damla Colbay’ın 10 Yıl Önceki Hayalleri Gerçek Oldu

Sevilen dizi “Hekimoğlu”nun oyuncularından Damla Colbay, yıllar öncesinden bugünlerin hayalini kurmuş. Yetmemiş, Twitter’a yazmış ama yazdıkları Fahriye Evcen’i biraz kızdırabilir!

Damla Colbay

Kanal D’nin sevilen dizisi “Hekimoğlu”, Damla Colbay’ın ne kadar yetenekli olduğunu gözler önüne serdi. Dizide Zeynep karakterini oynayan Damla Colbay, dizinin ardından başrollerden yürür gider diye düşünüyoruz! Çünkü hiçbir zaman yeteneği ve işi dışında bir sebeple gündeme gelmedi. Ama her şeyin bir ilki vardır!

10 Yıl Önceki Paylaşımları Ortaya Çıktı

Damla Colbay

Damla Colbay, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Sahne Sanatları bölümünden başarıyla mezun oldu. Daha o günlerden de şöhrete kavuşunca neler yapacağını planlamış gibi görünüyor! Henüz 18 yaşındayken attığı tweetler, dizinin takipçileri tarafından gün yüzüne çıkarıldı. Gördük ki, planlarından bazıları kısmen gerçekleşmiş!

Damla Colbay tweet

Ünlü oyuncu, o dönemde hayran olduğu Okan Yalabık ve Burak Özçivit’le ilgili evlilik hayalleri (!) kuruyormuş. Şaka bir yana, 10 sene önce bile çok ünlü olmayı hayal etmiş. Bunu da şu an başarmış gibi görünüyor. O dönem en büyük hayranlarından biri olduğu Okan Yalabık’la da şu an aynı dizide oynuyor. Hayat işte!

Aman Fahriye Evcen Duymasın

Fahriye Evcen Burak Özçivit

Paylaşımda adı geçen Burak Özçivit’le Damla Colbay’ın yolları hiç kesişmedi. Kıskançlığıyla bilinen Fahriye Evcen, 10 yıl önceki bir tweetten mesele çıkarır mı bilmiyoruz. Yine de, Damla Colbay ve Burak Özçivit’in yan yana gelmemesi için uğraşacağı kesin!

Damla Colbay

Şaka bir yana, Damla Colbay şu an çok kaliteli isimlerle bir arada çalışma şansı yakalayan, kariyeri yükselişte bir oyuncu. Özel hayatında da Dr. Ali Osman Çiçek’le mutlu bir beraberlik yaşıyor. Umarız, Damla Colbay, mayıs ayında final yapacak “Hekimoğlu” dizisinin ardından, oyunculukla ilgili hayallerini gerçekleştirmeye devam edebilir. Twitter hesabında diğer hayallerine dair izler de vardır mutlaka!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz