Kuzey Yorgunluktan Delirmek Üzere! Diziye Sürpriz Bir Sanatçı Konuk Oluyor: Kuzey Yıldızı İlk Aşk 63. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Kuzey Yorgunluktan Delirmek Üzere! Diziye Sürpriz Bir Sanatçı Konuk Oluyor: Kuzey Yıldızı İlk Aşk 63. Bölüm Fragmanı

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, bu hafta 63. bölümü ile ekranlara geliyor. Adım adım finale ilerleyen dizide heyecan gittikçe artıyor. Dizinin 64. bölümü ile 15 Mayıs Cumartesi akşamı ekranlara veda edeceği konuşuluyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, birbirine çocukluğundan beri aşık olan iki gencin, zaman içinde kopmalarını konu alıyor. Kuzey, aile dostlarının kızı Yıldız’a çocukluğundan beri aşıktır. Aileler arasında söz yapılır, ancak üniversite için İstanbul’a giden Kuzey tüm sözlerini unutur ve başka birine aşık olur. Tüm umutları yıkılan Yıldız ise çaresiz yaşantısına devam eder. Kuzey ise yıllar sonra Yıldız’a yaşattıkları ile cezalandırılır. Eşi tarafından dolandırılıp terkedilir ve üç kızı ile memleketine döner. Ancak Yıldız’a yaptıklarından sonra ailesi de dahil herkes Kuzey’i dışlar. Kuzey ise ne pahasına olursa olsun memleketinde kalır. Yıldız ise intikamını almaya kararlıdır. Kuzeyi orada barındırmamak için elinden geleni yapacaktır.

62. Bölümde Neler Oldu?

blank

Güney bebeğin kayboluşu Mine ve Gökçe’yi büyük bir telaşa düşürdü. Haberi alan Kuzey hemen emniyete koştu. Neyse ki Güney bebek, olup bitenden Yıldız’ın haberi olmadan bulundu ve bütün aile rahat bir nefes aldı. Kuzey’in büyük kızı Feride, bıçaklı biri tarafından gasp edildi. Onun yardımına ise Halil ve Mete koştu. Bu olayın üzerine Ruhi tüm gençlere karate ders vermek için kolları sıvadı. Feride Mete’nin iftar davetine katılmak için evden çıktı ve ardından Kuzey’e acı haber geldi. Telefon eden kişi Feride’nin hayatını kaybettiğini söyledi.

63. Bölümde İzleyenleri Neler Bekliyor?

Bir önceki bölümde başına gelenlerden dolayı Kuzey’in yorgunluğu ekranlara yansıyor. Resul Dindar’ın konuk olduğu dizide, Kuzey klip çekimi için yönetmen koltuğuna oturuyor ve Nahide ile inatlaşmaları, izleyicilere eğlenceli anlar yaşatacak gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz