Sefirin Kızı Bugün Paydos Etti! Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün Vakit Kaybetmeden Yeni Projelerine Başladı

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Sefirin Kızı Bugün Paydos Etti! Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün Vakit Kaybetmeden Yeni Projelerine Başladı

Sevilen dizi “Sefirin Kızı”nın çekimleri bu sabah tamamlandı. Ekip birbirlerine alkışlarla veda ederken, Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün yeni projelere yelken açtı bile!

Sefirin Kızı

Star TV’nin sevilen dizisi “Sefirin Kızı”, Engin Akyürek ve Neslihan Atagül gibi iki iddialı yıldızı buluşturan bir aşk destanıydı. Tüm eleştirilere rağmen ilk sezonuyla yüksek izlenme oranlarına ulaştı. Son dönemde neredeyse tüm yıldızların dizileri hüsranla son bulurken, Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün seyircide hala kredisinin olduğunu gördük. Üstelik, komedi yüzü olarak tanıdığımız Uraz Kaygılaroğlu da ne kadar iyi bir jön olabileceğini gösterdi. Kısacası, proje tüm oyuncular için büyük bir avantaj sağladı!

Neslihan Atagül

Ne yazık ki, pandemi nedeniyle erken sezon finali yapan dizilerden biri de “Sefirin Kızı” oldu. İkinci sezonda ise rating listelerinde giderek aşağılara inmeye başladı. Bu düşüşte hem hikayenin tıkanması hem de senaryoda kadın karakterlerin düştüğü kötü durumlar etkiliydi. Derken, başrol oyuncusu Neslihan Atagül sağlık problemleri nedeniyle diziden ayrıldı. Diziye adını veren karakter artık yoktu!

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek

Yapımcılar, onun yerine hemen Engin Akyürek’in eski partneri ve star oyuncu Tuba Büyüküstün’ü dahil etti. Ama ratinglerdeki düşüş devam etti. Seyirci yeni aşkı bir türlü benimseyemedi. Sonunda, Tuba Büyüküstün de diziye erken veda etti!

Çekimler Bugün Tamamlandı

Tuba Büyüküstün Engin Akyürek

“Sefirin Kızı” için bugün paydos vaktiydi. Alkışlar eşliğinde kesilen pastayla birbirine veda eden ekip, duygusal anlar yaşadı.

Ama duygusallık da bir yere kadar. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek başta olmak üzere herkes yeni projelerle anlaştı bile!

Biri Netflix’te Biri Sinemada

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün de dijital platforma geçen oyunculardan biri oldu. Daha önce “Rise of Empires: Ottoman”da konuk star olarak oynayan Tuba Büyüküstün, bir kadın hikayesinde başrol oynamak için anlaştı. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, star oyuncu OGM Medya’nın Netflix için çekeceği yeni dizide rol alacak. Usta kalem Nuran Evren Şit’in yazdığı dizi 3 kadının etkileyici hikayesini anlatacak. Yönetmen koltuğunda ise bir diğer Netflix dizisi “Atiye”nin yönetmeni Burcu Alptekin var.

Engin Akyürek

Engin Akyürek ise yeni başlayan bir reklam kampanyasının yanı sıra, hazırlıkları uzun süredir devam eden bir filmde rol alacak. Çekimleri bu yaz başlayacak filmin detaylarını bilmiyoruz. Ama hayranları merak etmesin, hemen ortaya çıkacağından şüphemiz yok!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz